MacBook 6 kez değiştirilmesine rağmen hepsinin hoparlörü cızırtılı geldi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videomdaki gibi oluyorsa dediğim şey ben şimdiye kadar 5 MacBook Air M1 kutusu açtım ve şu an da iki tane M1 Air cihazım var hepsinde aynı sorun mevcut. Evet silikon klavye koruyuculardan bahsediyorum. Buradan ulaşabilirsiniz hocam.

Hocam bir Discord veya farklı bir platformdan sesli konuşmaktan bahsetmiştim ben size ama size de uygunsa.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videomdaki gibi oluyorsa dediğim şey ben şimdiye kadar 5 MacBook Air M1 kutusu açtım ve şu an da iki tane M1 Air cihazım var hepsinde aynı sorun mevcut. Evet silikon klavye koruyuculardan bahsediyorum.Burdan ulaşabilirsiniz hocam.
Bu arada evet hatam bu ve inanın hep sizin dinlediğiniz müziklerle denedim bunu

Hocam bir Discord veya farklı bir platformdan sesli konuşmaktan bahsetmiştim ben size ama size de uygunsa.

Bu arada evet hatam bu ve inanın hep sizin dinlediğiniz müziklerle denedim bunu

Hocam şu an günde 12 saat ders çalışıyor çok fazla vaktim olmuyor. Buradan yazarsanız hem yardımcı olurum hem de diğer insanlara da bir miras bırakmış oluruz sorularınızı buradan sorun cevaplayayım.

Hocam şu an günde 12 saat ders çalışıyor çok fazla vaktim olmuyor. Buradan yazarsanız hem yardımcı olurum hem de diğer insanlara da bir miras bırakmış oluruz sorularınızı buradan sorun cevaplayayım.

Neyse yine de sağ olun hocam ben de 12.sınıf öğrencisiyim size başarılar diliyorum.

Hocam öncelikle Apple bir cihaz aldığınıza dua edin başka marka olsa bu kadar ilgilineceğini sanmıyorum neyse sorununuza gelelim öncelikle sağlam bir abdest alın ve bir daha değişime gidin çekirge 1 ZIP'lar 2 ZIP'lar... 6 ZIP'lar 7.de olmaz.
Neyse şaka bir yana belki hatalı seridir yaşadığınız yerde başka servis varsa orada deneyin şansınızı.

Çekirge 1 ZIP'lar 2 ZIP'lar... 6 ZIP'lar 7.de olmaz. 😂

Aynı sorunu ben de yaşıyorum MacBook Air de çok sinir bozucu. Ben servise götürdüğümde sorunun klavye titremesinden kaynaklandığını ve bunun doğal bir durum (?) olduğunu söylediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı