Macbook Air 2020 i3 nasıldır?

cowboy12

Hectopat
Almak istediğim bilgisayar, pt: 7000 TL

Kullanacağım program Unity mobil oyun motoru. Sadece 2D mobil oyun yapacağım. 10 yıl önce 1500 TL’ye aldığım laptopum Unity’i kaldırıyordu, bu da kaldırır diye düşünüyorum. Ara sıra Adobe illustrator da kullanabilirim. Yani kısacası bu 3 programı kaldırsın bana yeter; Unity, Xcode, Adobe illustrator. Başka program kullanmayacağım. Sizce bu laptop nasıldır? Alınır mı?

Laptop özellikleri aşağıdaki resimde?

Dosya Ekleri

• 39EC5333-EA38-422D-A82B-4C0E566F7102.jpeg
    39EC5333-EA38-422D-A82B-4C0E566F7102.jpeg
    68,7 KB · Görüntüleme: 91
Hocam eğer Apple fanı değilseniz sanırım şunlardan birini almanız daha iyi olabilir:

Hocam eğer Apple fanı değilseniz sanırım şunlardan birini almanız daha iyi olabilir:

Cevaplarınız için Teşekkürler arkadaşlar ama Apple bilgisayar almak zorundayım. Çünkü iPhone’a da oyun yapacağım. Windows bilgisayarlarda iphone’a oyun olmuyor. xCode programı windows’da yok.

Gerçekten zorunda iseniz alın. Mac sonuçta yarı yolda bırakmaz ama kullanmayı planladığınız uygulamaları atar mısınız. Ona göre bir şey diyeyim

Kullanacağım programları sayayım hocam:

-Unity mobil oyun motoru: 2D oyun yapacağım sadece. Dandik bilgisayarım kaldırıyor. Bunda da kaldırır herhalde diye düşünüyorum.

-xCode: Yapacağım mobil oyunu iphone telefonumda test etmem için + tamamladığım oyunu ios app store’da yayınlamak için gerekli.

-Adobe illustrator: Arada sırada 2D çizim yapmak için.

Sadece bu 3’ünü kullanacağım. Başka program kullanmayacağım. Bilgisayarda oyun hiç oynamam.

Geri
Yukarı