MacBook Air 7 GPU mu 8 GPU mu?

Nicovrobi

Decapat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, MacBook Air alacağım. M1 7 GPU ile 8 GPU arasında biraz fazla fiyat farkı var sizce 7 GPU olması çok sorun olur mu? Kod yazıp photostopta ufak tefek şeyler yaparım. Bu kadar bunu dışında yapacağım bir şey yok. RAM direkt 16 olarak düşünüyorum.
Kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, MacBook Air alacağım. M1 7 GPU ile 8 GPU arasında biraz fazla fiyat farkı var sizce 7 GPU olması çok sorun olur mu? Kod yazıp photostopta ufak tefek şeyler yaparım. Bu kadar bunu dışında yapacağım bir şey yok. RAM direkt 16 olarak düşünüyorum.
Kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Ben aktif olarak 7 çekirdek olan baz versiyonu kullanmaktayım. Arada uçurum bir fark yok. Tabii ki de size kalmış ancak MacBook Air hafif ve daha normal işler için tasarlanmış. Eğer daha yüksek performans isteyen uygulamalar kullanacaksanız kesinlikle MacBook Pro almalısınız. Normal işler için kullanacaksanız direkt baz versiyonu almanız bütçe açısından iyi olacaktır. RAM'leri 16 yapmanıza bile gerek yok çünkü SSD'yi RAM gibi kullanabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
7 ile 8 çekirdeğin arasında 500 lira fark var ( eşit miktarda SSD seçildiğinde ), % 10 daha iyi GPU performansı için değer diyorsan alabilirsin.

Geri
Yukarı