Macbook Air A1465 Yeniden macOS Yükleme Sorunu

GUNERE$

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Macbook yabancısıyım Elimde Almanya'dan gönderilen bir Macbook Air A1465 Model var üzerine parola var. Windows ortamında TransMac ile Catalina, Mojave, Siera dmg imajlarını flaşa yazdırdım. Açılışta ALT tuşunu da kullandım ama bir türlü Flaş'ı görmüyor.

1.jpg
2.jpg

Bu imaj ile denediniz mi?
  • Ayrıca Clover EFI bölümünü sildiğinizde Apple Macintosh cihazlara kurulum yapabilir. (Silmeniz gerekmeyebilir.)

Bu imaj ile denediniz mi?
Bendekiler dmg uzantılı. Bunu denemedim.
Benim macbook acaba hangi sürümü destekliyor bilmiyorum. Bunu nasıl öğrenebilriz?

Catalina desteği var. Macbook uzaktan kilitlenmiş bu yüzden mi yeniden kurmak istiyorsun?
Aslında bir akrabama hediye edilmiş o da şifresini unutmuş uzaktan açmaya çalışmışlar cihazı kilitlemişler. Onun için yeniden kurmak istedim. Şimdi denendim Sierra'yı flaşı gördü uzun bir mac logo yükleme sonrası bilgisayar tekrar kilit ekranında açıldı.
sosyaldeki mojave.raw ile denedim çalıştı kurulumu türkçe dilinde nasıl yapabilirim? Kurulum almanca şuan

Son düzenleme:
Aslında bir akrabama hediye edilmiş o da şifresini unutmuş uzaktan açmaya çalışmışlar cihazı kilitlemişler. Onun için yeniden kurmak istedim. Şimdi denendim Sierra'yı flaşı gördü uzun bir mac logo yükleme sonrası bilgisayar tekrar kilit ekranında açıldı.
sosyaldeki mojave.raw ile denedim çalıştı kurulumu türkçe dilinde nasıl yapabilirim? Kurulum almanca şuan
Kurulum bittikten sonra dil soracak sana.

Bu ekranda hangisi ile kurulum yapacağım?

Dosya Ekleri

• 20191116_135517.jpg
    20191116_135517.jpg
    338,3 KB · Görüntüleme: 44
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı