MacBook Air i3 pt’deki fiyata nereden bulunur?

Th3_Th13f

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, çok ilginç bir elektronik tecrübesi yaşıyorum hayatımda ilk kez. İlk önce başlıkta bahsettiğim modeli aldım pt’den 7500’e gerçekten çok iyiydi fiyatı. Ancak içimde saçma bir huzursuzluk oluştuğu için ısınmasından ve Safari'de dahi kasmasından dolayı, ben de bu yüzden pt’ye gönderdim ve gerçekten ısınma sorunu tespit etmişler. Değişim mi istersiniz iade mi dediler ben de mallığı burada yapıp iade dedim başka markalara da bakmak için o mu olsun bu mu olsun derken bir de ne göreyim pt’deki stok kalıcı olarak tükendi. MacBook Air i3’ün, şu an ortada bilgisayarsız bir şekilde kaldım. En son gittim iPad 8 ve Bluetooth klavye aldım bir saçmalık daha yapıp. Şu an hem param gitti hem bilgisayar değil tablet aldım. Ne yapmalıyım bir akıl verin ne olur?

Kullanım amacınız için iPad gayet uygun gibi. Pişmansanız 14 gün içinde ürüne zarar vermediğiniz taktirde iade hakkınız var.

Kullanım amacınız için iPad gayet uygun gibi. Pişmansanız 14 gün içinde ürüne zarar vermediğiniz taktirde iade hakkınız var.
İkinci defa iade etmiş olacağım PT’ye o da cidden çok ayıp olacak. Adamlar demez mi bir karar ver artık diye. Bir de iade etsem de macbook air i3 bulabileceğim yer kalmadı ki...

İkinci defa iade etmiş olacağım pt’ye o da cidden çok ayıp olacak. Adamlar demez mi bir karar ver artık diye. Bir de iade etsem de MacBook Air i3 bulabileceğim yer kalmadı ki...

Karar ver diye azarlayacaklarını sanmıyorum :D. Ben yerinizde olsam iPad kullanırdım. Üniversite hayatı için çok ideal. Yanlış bilmiyorsam Apple klavyeleri çok pahalı oluyor. Onu iade edip kalem alabilirsiniz. Yanına da daha uygun fiyatlı farklı markalardan klavyeler tercih edilebilir. Veya kalemle değiştirmeden iade de edebilirsiniz. İlla MacBook istiyorsanız iadeden sonra indirim beklemekten başka bir şansınız yok sanırım.

Karar ver diye azarlayacaklarını sanmıyorum :D. Ben yerinizde olsam iPad kullanırdım. Üniversite hayatı için çok ideal. Yanlış bilmiyorsam Apple klavyeleri çok pahalı oluyor. Onu iade edip kalem alabilirsiniz. Yanına da daha uygun fiyatlı farklı markalardan klavyeler tercih edilebilir. Veya kalemle değiştirmeden iade de edebilirsiniz. İlla MacBook istiyorsanız iadeden sonra indirim beklemekten başka bir şansınız yok sanırım.
Klavye olarak bluetooth logitech aldım 200 TL’ye. Evet gerçekten çok hafif ve çok ideal ama kararsız bir huyum var işte. Bu arada 3200’e logitech crayon kalem ile birlikte aldım. Macbook’u da 5-6 gün kullandım kullanımı çok hoşuma gitti. Ama sırf hoşuma gitti diye de yaşadığımız ülkede fiyatlar malum iki katı para vermekte istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı