MacBook Air kapalıyken bataryası azalıyor

tahayasn01

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 3 gün önce yeni bir MacBook Air satın aldım, şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım fakat dün gece cihazı kapatmama rağmen %99 ya da %100 olan şarj değerim sabah açtığımda %48 civarındaydı. Kapattığıma eminim, ayrıca bildiğim kadarıyla herhangi zararlı bir uygulama cihazımda bulunmuyor. Discord, Spotify ve birkaç yazılım ile alakalı uygulamalar var. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kontrol ettim fakat onların yaşadığı sorun benimki kadar büyük değil. %4 veya %5 gibi bir ufak düşüşten bahsetmişler. Benim cihazım direkt olarak bataryanın yarısından fazlasını tüketmiş.

Sanırım Windows'tan MacOS'a geçiş yaptınız ben de yakın zamanda geçmeyi düşünüyorum fakat daha önce macOS işletim sistemi kullanmadım düşüncelerinizi merak ediyorum tavsiye eder misiniz?

Sanırım Windows'tan MacOS'a geçiş yaptınız ben de yakın zamanda geçmeyi düşünüyorum fakat daha önce macOS işletim sistemi kullanmadım düşüncelerinizi merak ediyorum tavsiye eder misiniz?
Ben de daha yeni kullanmaya başladım. Yavaşça öğrenmeye çalışıyorum. Neredeyse Mac ile ilk haftam dolmak üzere, şu ana kadar batarya sorunu dışında bir sorunum olmadı, zaten işletim sistemi ile bir alakası yok. Kullanması, görünüşü tatlı ve şık. Şu ana kadarki tecrübem ile tavsiye ederim fakat Mac hakkında bolca video izlemenizi öneririm.

Geri
Yukarı