MacBook Air kurulum sırasında Apple logosundan sonra macOS izlencesine atıyor

-BraveHeart-

Hectopat
MacBook Air A1465 SSD'si bozuldu. Ben de çevirici ile NVMe SSD taktım. Trans Mac ile High Sierra'nın DMG dosyasını USB belleğe yazdım. Alt tuşuna basarak MacBook Air'i açtım USB'yi gördü. macOS izlencesinde disk izlencesinde girdim. NVMe SSD'yi günlüklü olarak biçimledim sonra macOS yükle dedim. MacBook yeniden başladı. Fakat Apple logosunun altındaki bar biraz dolup tekrardan macOS izlencesine atıyor. Bu sorunu çözmem için yardımcı olur musunuz?

Not: SSD modeli XPG 8200 Pro.

Son düzenleme:
MacBook Air A1465 SSD'si bozuldu. Ben de çevirici ile NVMe SSD taktım. Trans Mac ile High Sierra'nın DMG dosyasını USB belleğe yazdım. Alt tuşuna basarak MacBook Air'i açtım USB'yi gördü. macOS izlencesinde disk izlencesinde girdim. NVMe SSD'yi günlüklü olarak biçimledim sonra macOS yükle dedim. MacBook yeniden başladı. Fakat Apple logosunun altındaki bar biraz dolup tekrardan macOS izlencesine atıyor. Bu sorunu çözmem için yardımcı olur musunuz?

Not: SSD modeli XPG 8200 Pro.
Ben hackintosh ile High Sierra kurarken bana da aynısı olmuştu. Yüklemeyi tekrar başlatınca sıkıntısız devam edip tamamlamıştım. Ama dediğim gibi benimki hackintosh sistem. DMG dosyanız düzgün yazılmamış da olabilir.

Ben Hackintosh ile High Sierra kurarken bana da aynısı olmuştu. Yüklemeyi tekrar başlatınca sıkıntısız devam edip tamamlamıştım. Ama dediğim gibi benimki Hackintosh sistem. DMG dosyanız düzgün yazılmamış da olabilir.

Yabancı kaynaklardan birkaç tane DMG dosyası bulmuştum fakat hiçbir şekilde MacBook USB'yi görmüyordu daha sonra burada buldum USB'ye yazdırdım MacBook gördü ama dediğim sorunu yaşadım acaba sizin bildiğiniz sağlam bir DMG dosyası var mı?

Ben bütün kaynaklar @Recep Baltaş abimizin hazırladığı rehberden edindim. Siz de deneyebilirsiniz oradakileri.

Yeni konular

Geri
Yukarı