MacBook Air M.2 16 GB 256 GB SSD nasıl?

Site açısından herhangi bir problem yaşamazsınız. Bende ordan alışveriş yapmıştım,Apple resmi satıcısıdır.
Ekstra bilgi olarak M2'li modeller ilk çıktığı zaman yapılan SSD testlerinde önceki nesile göre (M1) okuma/yazma hızlarının daha düşük çıktığı gözlemlenmişti. Sadece 256 GB olan modellerde bu geçerli diye biliyorum.
Genel olarak müzik yapacağım.onun dışında günlük kullanım dışı bir şey yapacağımı sanmıyorum.Sizce yine de 512 GB mı tercih edilmeli? Yoksa 256 yeterli olacak mıdır?

Genel olarak müzik yapacağım.onun dışında günlük kullanım dışı bir şey yapacağımı sanmıyorum.Sizce yine de 512 GB mı tercih edilmeli? Yoksa 256 yeterli olacak mıdır?
Hocam bütçeniz elveriyorsa 512 GB olan model daha iyi olur tabii ki.
İhtiyaca bağlı harici olarak diskiniz varsa 256 GB yeter bence. Bende de 256 GB olan model var, harici olarak 4 TB disk mevcut. Şu an yaklaşık 100 GB boş alan var PC de.

Hocam bütçeniz elveriyorsa 512 GB olan model daha iyi olur tabii ki.
İhtiyaca bağlı harici olarak diskiniz varsa 256 GB yeter bence. Bende de 256 GB olan model var, harici olarak 4 TB disk mevcut. Şu an yaklaşık 100 GB boş alan var PC de.
512 GB olan modeli almam şu anlık çok zor gözüküyor.Sanırım ben de 256 tercih edip harici SSD kullanacağım.Önerebileceğiniz bir model var mıdır harici SSD için?

PT Türkiye'de Apple'ın tek eğitim uzmanı yetkilisi. Apple'ın sitesinden'de PT'nin bilgilerine erişebilirsiniz. Bir kere iPad bir kere de Macbook satın aldım bu siteden ikisi de sorunsuz elime ulaştı hiçbir problem yaşamadım.

Piyasasını hiç bilmediğim için bir bütçe vermem doğru olmaz galiba.Ama iş görür hızlı 2 TB bir SSD güzel olabilir.
2 TB olan modeller 3.5K dan başlıyor. Aslında harici ssd almaktansa aşağı yukarı bu fiyatlara daha yüksek hızlara dahili M2 NVMe SSD alabilirsiniz. SSD kutusu ile taşınabilir hale getirebilirsiniz. Sabit olarak harici ssd almaktan daha çok artısı var bana göre. Bu bütçelere çıkamazsanız da harici hdd alabilirsiniz.

2 TB olan modeller 3.5K dan başlıyor. Aslında harici ssd almaktansa aşağı yukarı bu fiyatlara daha yüksek hızlara dahili M2 NVMe SSD alabilirsiniz. SSD kutusu ile taşınabilir hale getirebilirsiniz. Sabit olarak harici ssd almaktan daha çok artısı var bana göre. Bu bütçelere çıkamazsanız da harici hdd alabilirsiniz.
Örnek olarak: ROG STRIX ARION

Son düzenleme:

Hocam alakasız olacak ama bir şey danışacaktım.https://www.n11.com/urun/apple-macbook-air-z161gp000k6-m2-8-cpu-8-gpu-16-gb-512-gb-ssd-136-macos-dizustu-bilgisayar-32359045?magaza=mondaybilisim&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel#unf-review bu ürün ve Apple markalı Z15S00127 kodlu MacBook Air 13.6 inc M2 8CPU 8GPU 16GB 512GB Uzay Grisi Z15S00127 ürünü Pozitif Teknoloji den hemen alın. Bu ürün arasında kararsız kaldım.Yanılmıyorsam farkları yalnızca renk olayı.İlk linkteki ürünün arayüzünde 8 CPU 10 GPU diyor fakat linkte ikisi de 8.Direkt PT'den almam daha garanti olacak galiba.Siz ne düşünüyorsunuz?

Gece yarısı rengini istediğim için diğer siteye bakmıştım PT'de kalmamış o rengi.Sizin bildiğiniz güvenilir bir site var mı acaba bu tarz alışverişler için? Oralara da bakayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam alakasız olacak ama bir şey danışacaktım.https://www.n11.com/urun/apple-macbook-air-z161gp000k6-m2-8-cpu-8-gpu-16-gb-512-gb-ssd-136-macos-dizustu-bilgisayar-32359045?magaza=mondaybilisim&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel#unf-review bu ürün ve Apple markalı Z15S00127 kodlu MacBook Air 13.6 inc M2 8CPU 8GPU 16GB 512GB Uzay Grisi Z15S00127 ürünü Pozitif Teknoloji den hemen alın. bu ürün arasında kararsız kaldım.Yanılmıyorsam farkları yalnızca renk olayı.İlk linkteki ürünün arayüzünde 8 CPU 10 GPU diyor fakat linkte ikisi de 8.Direkt PT'den almam daha garanti olacak galiba.Siz ne düşünüyorsunuz?

Gece yarısı rengini istediğim için diğer siteye bakmıştım PT'de kalmamış o rengi.Sizin bildiğiniz güvenilir bir site var mı acaba bu tarz alışverişler için? Oralara da bakayım.
PT harici daha uygun fiyata bulacağınızı sanmam.

Hocam alakasız olacak ama bir şey danışacaktım.https://www.n11.com/urun/apple-macbook-air-z161gp000k6-m2-8-cpu-8-gpu-16-gb-512-gb-ssd-136-macos-dizustu-bilgisayar-32359045?magaza=mondaybilisim&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel#unf-review bu ürün ve Apple markalı Z15S00127 kodlu MacBook Air 13.6 inc M2 8CPU 8GPU 16GB 512GB Uzay Grisi Z15S00127 ürünü Pozitif Teknoloji den hemen alın. bu ürün arasında kararsız kaldım.Yanılmıyorsam farkları yalnızca renk olayı.İlk linkteki ürünün arayüzünde 8 CPU 10 GPU diyor fakat linkte ikisi de 8.Direkt PT'den almam daha garanti olacak galiba.Siz ne düşünüyorsunuz?

Hayır tek fark renk değil. N11 deki ürünün aynısı bu model.

Son düzenleyen: Moderatör:
PT harici daha uygun fiyata bulacağınızı sanmam

Hayır tek fark renk değil. n11 deki ürünün aynısı bu model.
Neden PT'den daha ucuz acaba? Ve linkinde 8 olduğu yazıyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı