MacBook Air M1 2020 Windows uygulamaları nasıl yüklenir?

382865

Hectopat
Merhaba,
MacBook'umda bazı Windows programlarına ihtiyaç duyuyorum bazen de Steam'daki oyunlarımı oynamak istiyorum fakat yapamıyorum. Sizin bildiğiniz bana sorun çıkarmadan işime yarayacak ayrıca güncel bir yöntem var mıdır acaba?
Şimdiden yardımcı olacak herkese teşekkür ederim.

Hayır şu an henüz yok. Keşke ihtiyaclarını bilerek alsaydın cihazı.

Sanal Bilgisayar buna bir bak derim, ne kadar verimli calışır bilmiyorum ama umarım gününü kurtarır.
Cihazı severek aldım uzun zamandır da kullanıyorum fakat diğer laptopum maalesef allah'a emanet oldu. Bu sebeple .exe uzantılı dosyaları vs. çalıştıracak bir şeye ihtiyacım var. Bootcamp de henüz M1 desteklemediği için kullanamıyorum maalesef.

Cihazı severek aldım uzun zamandır da kullanıyorum fakat diğer laptopum maalesef Allah'a emanet oldu. Bu sebeple .exe uzantılı dosyaları vs. çalıştıracak bir şeye ihtiyacım var. Bootcamp de henüz M1 desteklemediği için kullanamıyorum maalesef.

Geçmiş olsun. İsterseniz sanal sunucu satan yerlere bakın Keyubu gibi firmalar size Windows 10 sanal bilgisayar satan firmalardan.

Umarım bu şekilde işinizi görürsünüz. Araştırın ve ihtiyaclarınızı tartın ondan sonra karar verin.

Geçmiş olsun. İsterseniz sanal sunucu satan yerlere bakın Keyubu gibi firmalar size Windows 10 sanal bilgisayar satan firmalardan.

Umarım bu şekilde işinizi belki görürsünüz ama araştır ve ihtiyaclarınızı tartın ondan sonra karar verin.

Tamamdır bu dediğinize göz atacağım. Çok teşekkür ederim.
Parallels Desktop veya Crossover kullanabilirsiniz.
Teşekkür ederim bunlara da göz atacağım.

Geri
Yukarı