MacBook Air M1, GTX 1650 laptop ile takas edilir mi?

SELİM ACAR

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, elimde bir MacBook Air M1 var çok temiz kullandım cihaz da çok güzel cihaz ama ben işlerimi hallederken biraz da oyun oynamak istiyorum.
Sahibinden'de bir arkadaş Monster Abra A7 v12.5 ile takas etmek istedi. Onun cihazı da bayağı temiz alalı bir ay olmuş.

Özellikleri.
İşlemci: Intel Core i5 11400h 6 Core.

RAM: 16 GB Dual 3200mh.

Ekran kartı: GTX 1650 Refresh 4 GB GDDR.

SSD: Samsung 512 GB NVMe s

Ekran: 17.3 inch 144Hz IPS panelsd6 Z s panel.

Sizce mantıklı bir takas olur mu siz olsaydınız ne yapardınız?

Merhaba, elimde bir MacBook Air M1 var çok temiz kullandım cihaz da çok güzel cihaz ama ben işlerimi hallederken biraz da oyun oynamak istiyorum.
Sahibinden'de bir arkadaş Monster Abra A7 v12.5 ile takas etmek istedi. Onun cihazı da bayağı temiz alalı bir ay olmuş.

Özellikleri.
İşlemci: Intel Core i5 11400h 6 Core.

RAM: 16 GB Dual 3200mh.

Ekran kartı: GTX 1650 Refresh 4 GB GDDR.

SSD: Samsung 512 GB NVMe s

Ekran: 17.3 inch 144Hz IPS panelsd6 Z s panel.

Sizce mantıklı bir takas olur mu siz olsaydınız ne yapardınız?
Bence bu hiç mantıklı değil. Macbook m1'e Windows yükleyin : Çözüm: MacBook M1'de nasıl Windows çalıştırılır?

Hiç mantikli degil. Sifir piyasalarina baktigimizda da sizin laptop daha pahali. En azindan RTX 3050'li bir laptopla takasa gidin. Sifir piyasalari ayni olmus olur. Dolayisiyla 2.el piyasasida.

İkisini de aktif olarak kullanan biri olarak Macbook’u tavsiye ediyorum. Malzeme kalitesi, taşıma ve kullanım kolaylığı, pil ömrü olarak. Zaten Monster canı istediği zamanlarda açılıyor, genelde açılmamakta ısrarcı. 😄

Geri
Yukarı