MacBook Air M1 hangi eş değer cihazla takas olur?

Son düzenleme:
Zephyrus m GM501 i7 8750H 8 GB GTX 1060 ile takas mantıklı olur mu?

Özellikle önerdiğiniz bir model var mı acaba?
Ve neden kimse Monster falan önermiyor ASUS öneriyor acaba?

Çok eski bir model o takas yapman saçma olur. En azında Ryzen 4000 serili bir modelle takas etmelisin. Monster modellerin bataryaları 2 saat gibi bir sürede bitiyor.
Ultrabook tarzı ama oyunda oynatsın diyorsan en ucuz bulabildiğim modeller bunlar:
Bütçeni aşıyorsa en azından Ryzen 4000 serisi işlemcili ROG Zephyrus modeliyle takaslamanı tavsiye ederim.

Çok eski bir model o takas yapman saçma olur. En azında Ryzen 4000 serili bir modelle takas etmelisin. Monster modellerin bataryaları 2 saat gibi bir sürede bitiyor.
Ultrabook tarzı ama oyunda oynatsın diyorsan en ucuz bulabildiğim modeller bunlar:
Bütçeni aşıyorsa en azından Ryzen 4000 serisi işlemcili ROG Zephyrus modeliyle takaslamanı tavsiye ederim.
Hocam ben donanımdan hiç anlamıyorum, bunların 2. ellerini bulup yazsam takas kabul ederler mi?
Bana sahibinden'de hangi kelimeleri aratıp takas teklifi göndermem gerektiğini söylemeniz mümkün mü acaba rica etsem?
Mesela xxx marka xx gb xxx işlemci gibi arama kelimesi olarak.

@Murat İlker batarya çok önemli değil bu arada, bu m1'i kafeye gider iş yaparım diye aldım daha değil kafeyi apartmanın bahçesine inmedim bilgisayarla, hep fişte kullanabilirim yani. Yeter ki özellik bakımından zarar etmeyim.

Hocam ben donanımdan hiç anlamıyorum, bunların 2. ellerini bulup yazsam takas kabul ederler mi?
Bana Sahibinden'de hangi kelimeleri aratıp takas teklifi göndermem gerektiğini söylemeniz mümkün mü acaba rica etsem?
Mesela XXX marka XX GB XXX işlemci gibi arama kelimesi olarak.

@Murat İlker batarya çok önemli değil bu arada, bu m1'i kafeye gider iş yaparım diye aldım daha değil kafeyi apartmanın bahçesine inmedim bilgisayarla, hep fişte kullanabilirim yani. Yeter ki özellik bakımından zarar etmeyim.

RTX 3050'li herhangi bir laptopla takas edebilirsin ohalde.

Geri
Yukarı