MacBook Air M1 hızlı pil tüketimi

güneş66

Centipat
Daha fazla  
arkadaşlar MacBook Air M1 16/256 kullanıyorum kasım 5 2022'de aldım. Pil 4 döngü ile geldi. Neden bilmiyorum. Aradım hem Apple hem de Pt'yi piller takılırken kontrol için test ediyorlar dedi. Pozitif tekoloji mağzasından bilgisayarı bu arada. Fakat pili çok hızlı bitiyor. Aynı işleri eski Mac'im M1 8 GB'ta yaptığımda 14 saat pil süresi alırken belki de daha fazla. Bunda ise 9 saat alıyorum. Acaba yeni olduğu için mi? Eski Mac'im 97 pil sağlığı ve 100 döngüdeydi. Şimdi ise kullandığım şu şekilde: (ekran fotoğrafları). Pil'i sekronize mi etmem lazım ne yapmam lazım. Ve coconatbattry gibi programlarda 93 94 pil sağlığı gözüküyor. Ama güç ünitesinde 100 ne kadar güvenilir bilmiyorum. Çok fazla irite olmaya başladım.

Ekran Resmi 2023-01-27 ÖS 8.04.57.png

Pozitifle iletişime geçin. Ben de oradan aldım anormal bu yaşadığın. Yardımcı olacaklardır.

Pozitifle iletişime geçin. Ben de oradan aldım anormal bu yaşadığın. Yardımcı olacaklardır.
Kıbrısta yaşadığım için Anca yaz tatilinde gelebilirim... Pt Aradığım zaman kontrol için getirin diyor. Ama gitmek, baya masraflı olucak. Eldeki imkanlar ile çözmek istiyorum sizce

Kıbrısta yaşadığım için Anca yaz tatilinde gelebilirim... Pt Aradığım zaman kontrol için getirin diyor. Ama gitmek, baya masraflı olucak. Eldeki imkanlar ile çözmek istiyorum sizce

Kargo kabul etmiyorlar mı? Şaşırdım ben bir ihtiyacım olursa kargolamayı düşünüyordum...

Kargo kabul etmiyorlar mı? Şaşırdım ben bir ihtiyacım olursa kargolamayı düşünüyordum...
Kargolanir fakat sonra bunda bir şey yok kullanıcı hatası gibi bir şey söylenirse ben zaman kaybetmiş olucam bilgisayarsız kalıcam en az 2 hafta onu da göz önün de bulundurmak lazım

Kargolanir fakat sonra bunda bir şey yok kullanıcı hatası gibi bir şey söylenirse ben zaman kaybetmiş olucam bilgisayarsız kalıcam en az 2 hafta onu da göz önün de bulundurmak lazım

Zarar verdiğinizi düşünmüyorsanız bu kadar kısa sürede pil sağlığı o kadar düşmez. Pili değiştirirler. Durumu tam olarak anlattığınız zaman canlı destek genelde tahminini açıklar ne yapabileceklerine dair. Yerinizde olsam daha geç olmadan gönderir bakımını yaptırırım. Ucuz alet değil sonuçta meret.

Yeni konular

Geri
Yukarı