MacBook Air M1 ile şarkı dinlerken hoparlör cızırdıyor

Çözüm basit sadece silikon klavye koruyucusu al ve klavyenin üstüne koy bu kadar. 😀

Teşekkürler deneyeceğim. Geçen gün aramışlardı kasa ve hoparlörü ücretsiz değiştireceğiz sorun tespit edildi diye bugün mail atmışlar kasa yamukluğu kullanıcı kaynaklı ücretli değişim yapılacaktır diye :d?

Teşekkürler deneyeceğim. Geçen gün aramışlardı kasa ve hoparlörü ücretsiz değiştireceğiz sorun tespit edildi diye bugün mail atmışlar kasa yamukluğu kullanıcı kaynaklı ücretli değişim yapılacaktır diye :d?

Kasalar kutudan yamuk çıkıyor, en son 4-5 kere değiştirdikten sonra kafayı yemiştim, bir dönem MacBook'larım yamuk çıkıyor diye piskolojim bozulmuştu. Böyle bir yamukluksa bu kronik bir sıkıntı.

Bu da önermediğim düzeltme yöntemi, benim elim alıştı yamukluğu nasıl bükeceğimi biliyorum ama daha önce denememiş biri cihaza zarar verebilir. 🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• PXL_20211027_225531737.jpg
    PXL_20211027_225531737.jpg
    85,9 KB · Görüntüleme: 14
Kasalar kutudan yamuk çıkıyor, en son 4-5 kere değiştirdikten sonra kafayı yemiştim, bir dönem MacBook'larım yamuk çıkıyor diye piskolojim bozulmuştu. Böyle bir yamukluksa bu kronik bir sıkıntı.

Bu da önermediğim düzeltme yöntemi, benim elim alıştı yamukluğu nasıl bükeceğimi biliyorum ama daha önce denememiş biri cihaza zarar verebilir. 🤣

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet aynısı, mousepadın üzerinde kullanıyorum bir sıkıntı yaratmıyor fakat bir gün düz masada kullanmıştım o zaman fark ettim. Ama kasa yamukluğuna kullanıcı kaynaklı demeleri beni şaşırttı. 😐 bir de pil sorunum var 77 döngüde pil ömrüm %90'a düştü belki %89 bile olmuş olabilir sadece günlük kullanıyordum herhangi bir ağır iş yapmadan. Bu kadar hızlı düşmesine şaşırdım, onu da belirttim bakalım ne yazacaklar.

Benim M1 Air cihazım 43 devride %100 sağlıkta. Bataryanın sağlığını hızlı kaybetmişsin gibi geldi iki yıl içinde 1000 devir altındayken eğer pil sağlığın %80 altına düşerse Apple pilleri ücretsiz olarak değişecektir. Yamukluk konusunda asla geri adım atma hatta benim videolarımı referans gösterebilirsin. Bana buradan ulaşırsın bir sıkıntı çıkarırlarsa elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

Benim M1 Air cihazım 43 devride %100 sağlıkta. Bataryanın sağlığını hızlı kaybetmişsin gibi geldi iki yıl içinde 1000 devir altındayken eğer pil sağlığın %80 altına düşerse Apple pilleri ücretsiz olarak değişecektir. Yamukluk konusunda asla geri adım atma hatta benim videolarımı referans gösterebilirsin. Bana buradan ulaşırsın bir sıkıntı çıkarırlarsa elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

Teşekkürler, pili de değişeceklerini söylediler fakat kasa için 2000TL yakın ücret çıkartmışlar birkaç kez mailde yazdım fakat ücretsiz değişim yapamayacaklarını söylediler. Senin çektiğin videodan ben de çekip göndermiştim "cihaz ile birlikte göndermiş olduğunuz videoları Apple'ye ilettim ancak sonuç olumsuz şekilde karşılandı maalesef." dediler sadece hoparlör ve pil değişim yapacaklar çok rahatsız edici olmaya başlarsa bu sefer Apple'nin kendi servisine gönderip bir şansımı deneyeceğim.

Çözüm basit sadece silikon klavye koruyucusu al ve klavyenin üstüne koy bu kadar. 😀

Aldığın klavye koruyucusunun linkini atma şansın var mı?

@SamedDX aldığın klavye koruyucusunun linkini atma şansın var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı