MacBook Air M2 beklenmeli mi?

AoiTenshi

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
MacBook Air almayı düşünüyorum fakat M1 mi alsam yoksa M.2 mi beklesem bilemedim. 16 GB RAM ve 512 GB SSD yükseltmesi yapacağım. Web ve mobil uygulama geliştiriyorum. Daha detaylısıyla .Net, Flutter, Swift ve JavaScript yazacağım. M.2, m1'e göre %18 daha performanslı diyorlar fakat benim yapacağım işte buna ihtiyacım var mı bilmiyorum ve ilk Mac'im olacak. Düşünceleriniz nelerdir? Benzer teknolojilerde çalışanlar varsa Mac'de nasıldır yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Temmuzda çıkacağı söyleniyor. Bence aceleniz yoksa 1 ay beklenir. Tamamen yeni bir tasarım ve imkan varsa yeniyi almak herkesin tercih edeceği şeydir. Ama şunu da ekleyeyim, M1 alsanız da kesinlikle M2'nin eksikliğini hissetmezsiniz. Bu yüzden performans yerine tasarım ve diğer özelliklere bakarak karar verebilirsiniz. İkisi de çok güçlü cihaz.

Kullanımınıza bağlı kurgu müzik yapma arada film izleme tarzı şeyler yapacaksanız M1 yeter ama eğer çok daha büyük işler yapacaksanız 3D tasarım film sektöründe 8k film açma falan kullanacaksanız M.2 kullanabilrsiniz.

Yorumlarınız için teşekkürler. Sanırım M2'nin çıkmasını bekleyeceğim. Daha karar vermedim ama M2 çıktıktan sonra en azından M1 lerin fiyatı da düşebilir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı