MacBook Air render gibi konularda nasıldır?

Merigold

Hectopat
Başlık biraz garip olmuş olabilir. Ben hayatım boyunca Mac asla kullanmadım ve hiçbir bilgim yok. MacBook Air, örneğin After Effects, Illustrator, Premiere gibi Adobe programlarında iyi bir performans sağlar mı? Kullanım amacı nedir tam olarak?

Son düzenleme:
4K ve 8K videolarda istenilen performansı maalesef aktif soğutma sistemi olmadığı için mükemmel veriyor diyemeyiz. Diğer işlemlerde gayet iyi ama render programları için 16 GB'ı tercih edilmelidir. MacBook Pro'da aktif soğutma sistemi olduğu için performansı ağır işlemlerde düşmüyor.

M1 çip, bu işler için çok uygun.

Son düzenleme:
4K ve 8K videolarda istenilen performansı maalesef aktif soğutma sistemi olmadığı için mükemmel veriyor diyemeyiz. Diğer işlemlerde gayet iyi ama 16 GB'ı tercih edilmelidir. MacBook Pro'da aktif soğutma sistemi olduğu için performansı ağır işlemlerde düşmüyor.

M1 çip, bu işler için çok uygun.

Yani bu işler için iyi bir tercih diyorsunuz. Cevabınız için teşekkür ederim.

Yani bu işler için iyi bir tercih diyorsunuz. Cevabınız için teşekkür ederim.
Evet, kafanızdaki soru işaretlerini görsel olarak gidermek istiyorsanız çok detaylı incelemeler YouTube'ta mevcut. Onlara göz atabilirsiniz.

macOS işletim sistemi oyun oynamıyorsanız, işinizi ve gündelik internet yaşamınızı iyileştirecektir.

Rica ederim, şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı