MacBook Air vs kasa toplama

Sanırım sorumu tam anlaşılır şekilde ifade edemedim benim kasam olacak hali hazırda bu yüzden macbook air 16gb mı almalıyım yoksa macbook pro 8gb bunda kararsız kaldım açıkcası

Başlık MacBook Air vs kasa toplamaydı ben de ona göre yazdım cevabı galiba başlığı tam yazamadınız.

Başlık MacBook Air vs kasa toplamaydı ben de ona göre yazdım cevabı galiba başlığı tam yazamadınız.
Başlığı moderatörler ayarlıyor benim de çoğu başlığımı değiştiriyorlar. Sinir oluyorum. Ama yapacak bir şey yok kendi anladıkları şekilde yazıyorlar işte.

Masaüstü sistemim halihazırda olacak ikisi arasında seçim yapmıyorum

Sanırım sorumu tam anlaşılır şekilde ifade edemedim benim kasam olacak halihazırda bu yüzden MacBook Air 16 GB mı almalıyım yoksa MacBook Pro 8 GB bunda kararsız kaldım açıkcası

Ne kadar süre kullanmayı düşündüğünüze ve kullandığınız programlara bağlı.m1 deki 8 GB Windows'daki 16 GB gibi düşünün, seçim sizin.

Ne kadar süre kullanmayı düşündüğünüze ve kullandığınız programlara bağlı.m1 deki 8 GB Windows'daki 16 GB gibi düşünün, seçim sizin.
Ben XCode ve Android studio kullanacağım ikisi birde gündelik işler(spotify,chorme,netflix) oyun oynamayacağım kesinlikle
MacBook Pro almak istiyorum ben de. M1 işlemci modelleri galiba şu an yok. Eğer M1 işlemcili modelleri gelirse çok iyi olur.
Ben şuan ispanyadayım burda bulunmakta M1 modeli

16 GB RAM'li M1 Air almanız daha iyi olur, yeni Pro'ları da beklemenize gerek yok. Çünkü büyük ihtimalle 1299 dolarlık Pro yerine daha pahalı olan Macbook Pro'nun yerine geçecek yeni bilgisayarlar. Yenisine geçmek isterseniz de 2. elde satarken uygun fiyata koyarsanız çok zorlanmazsınız, mesela şu an sıfırı 11500 lira, siz 10500'e falan koysanız rahat satılır İngilizce Q klavyelisi.
MacBook Pro almak istiyorum ben de. M1 işlemci modelleri galiba şu an yok. Eğer M1 işlemcili modelleri gelirse çok iyi olur.

Ayrıca PT'den alırsanız ekstra öğrenci indirimi yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı