MacBook Air vs. MacBook Pro: Touchbar

Ali Altun

Kilopat
Daha fazla  
MacBook Air 16 GB RAM'li almak veya MacBook Pro'nun 8 GB ramlisini almak arasında kaldım. Uzun süreçte kullanacağım için 8 GB az geldi ama "touchbar" çok çekici duruyor, kullananlar çok sık touchbar kullanıyor mu; sizce sadece touchbar için alınır mı? (ve Air modelinde galiba biraz ısınma problemi de varmış)

Son düzenleyen: Moderatör:
MacBook Air 16 GB RAM'li almak veya MacBook Pro'nun 8 GB ramlisini almak arasında kaldım. Uzun süreçte kullanacağım için 8 GB az geldi ama "touchbar" çok çekici duruyor, kullananlar çok sık touchbar kullanıyor mu; sizce sadece touchbar için alınır mı? (ve Air modelinde galiba biraz ısınma problemi de varmış)

Bence touchbar bana göre çok güzel alınır. Fakat alınmasada olur yani.

Bende Pro var touch barı toplasan anca 5 10 kere kullanmışımdır. Isınma konusu hariç Air özellik olarak üstteyse ben Air tercih ederdim Prolar sırf touch bar için alınmaz. Birde Prolarda eskiden çift fanlı ve tek fanlı modeller vardı, Pro alıcaksanız varsa çift fanlı tercih edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı