MacBook dolar kuru 22'ye çıkar mı?

Pro modelde 120 Hz ekran var aslında pek sorun olmaz gibi. Testlerde 100 FPS civarı görüyor diye biliyorum.
Düşük ayarlarda ileri oyunda takım savaşında iken 60'ın altına düşüyor. Olay Hz'de değil bence. FPS yüksek de olsa hiç iyi oyun deneyimi sunmuyor. Size daha farklı hissettirebilir belki.

Düşük ayarlarda ileri oyunda takım savaşında iken 60'ın altına düşüyor. Olay Hz'de değil bence. FPS yüksek de olsa hiç iyi oyun deneyimi sunmuyor. Size daha farklı hissettirebilir belki.

Bunu denediniz mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi denedim FPS arttı sanırım fakat bu sefer de oynanışta hafif bir gecikme oldu gibi. Hala aradığım oyun deneyimini hissedemiyorum :D. Arada bir girmelik için idare eder ama benim oynayasım gelmiyor :D.

Videodaki gibi kalabalık minyonlara bakınca orta ayarlarda 90 -100 arası FPS aldım.

Şimdi denedim FPS arttı sanırım fakat bu sefer de oynanışta hafif bir gecikme oldu gibi. Hala aradığım oyun deneyimini hissedemiyorum :D. Arada bir girmelik için idare eder ama benim oynayasım gelmiyor :D.

Videodaki gibi kalabalık minyonlara bakınca orta ayarlarda 90 -100 arası FPS aldım.

Evet bu ayar optimizasyon ile ilgili o yüzden normal. Pro modelde 120 Hz ekran olduğu için ve FPS yüksek olacağı için benim elimdeki 60 Hz monitörden her türlü daha iyi olur gibi. Zaten tek oynayacağım oyun o olur vakit geçirmek amaçlı o kadar.

Minik bir zam gelmesini ben de bekliyorum. Apple, M2 Macbook Air(8/256) modelini 8Türkiye'de kar marjından 842 tl kısarak satış yapıyor(Öğrenci indirimi ile 2842 tl). ÖTV indirimi gelirse belki fiyatlar çok fazla oynamayabilir.

Minik bir zam gelmesini ben de bekliyorum. Apple, M2 MacBook Air(8/256) modelini 8Türkiye'de kar marjından 842 TL kısarak satış yapıyor(öğrenci indirimi ile 2842 TL). ÖTV indirimi gelirse belki fiyatlar çok fazla oynamayabilir.

Evet MacBook almayı düşünüyorum birkaç ay içinde ama ne kadar zam gelir hesaplamaya çalışıyorum. Yani zaten MacBook'lar şu an vergisiz fiyatlarla satılıyor öğrencilere umarım çok büyük oynamalar olmaz. 36k olan bilgisayar 44K olmasın yeterli.

Geri
Yukarı