MacBook için fare önerisi

batrobenn

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MacBook almayı düşünüyorum fakat Apple'ın kendi mouseları 1500 TL civarında. Daha uygun fiyatlı ve sizin de kullandığınız bir mouse öneriniz var mı? (400 TL'nin altında olursa iyi olur.)

MacBook alacaksanız en iyi verimi yine Magic Mouse ile alırsınız ancak şunu belirtmekte fayda var. MacBook'larda trackpad normal dizüstü cihazlarda olanlardan çok farklı. Bende Magic Mouse olmasına rağmen ne yanımda taşıyorum ne de kullanıyorum. Trackpad oldukça yeterli.

MacBook alacaksanız en iyi verimi yine Magic Mouse ile alırsınız ancak şunu belirtmekte fayda var. MacBook'larda trackpad normal dizüstü cihazlarda olanlardan çok farklı. Bende Magic Mouse olmasına rağmen ne yanımda taşıyorum ne de kullanıyorum. Trackpad oldukça yeterli.
Yanıtınız için teşekkür ederim. Trackpad'in yeterli olduğunu araştırarak gördüm fakat ben yine de kablosuz mouse önerisi istiyorum. Nadir kullanım için yanımda bulunsun. Çoğunlukla Trackpad kullanacağım.

Arkadaşlar MacBook almayı düşünüyorum fakat Apple'ın kendi mouseları 1500 TL civarında. Daha uygun fiyatlı ve sizin de kullandığınız bir mouse öneriniz var mı? (400 TL'nin altında olursa iyi olur.)
Ben xiaomi mi dual mode silent mouse kullanıyorum. Hem usb alıcı hem bluetooth özelliği var alalı 1 ay kadar oldu gayet iyi götürüyor. 190 lira civarlarında bulmuştum ben.

Ben Xiaomi Mi Dual mode silent mouse kullanıyorum. Hem USB alıcı hem Bluetooth özelliği var alalı 1 ay kadar oldu gayet iyi götürüyor. 190 lira civarlarında bulmuştum ben.

Dönüştürücü almam gerekiyor mu yoksa Type-C girişli alıcı mı gönderiyorlar?

Ben bir süre M590 kullandım bu üründe bir şikayetim olmadı öneririm, şuan mx master 3 kullanıyorum m590 yedekte.

Edit: Ben 400 - 500₺ ye aldığımı hatırlıyorum o yüzde önermiştim şuan ki fiyatları farklı olabilir.

Ben bir süre M590 kullandım bu üründe bir şikayetim olmadı öneririm, şuan mx master 3 kullanıyorum m590 yedekte.

Edit: Ben 400 - 500₺ ye aldığımı hatırlıyorum o yüzde önermiştim şuan ki fiyatları farklı olabilir.
Teşekkür ederim, bütçeyi düşürüp 150-250 TL arası bir fare alacağım sanırım. Öneri yapan herkese teşekkür ederim. Başka önerisi olan varsa beklerim. Fare almak için acele etmeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı