MacBook M1 Pro 14” almaya değer mi?

Gregorz Brzecz.

Kilopat
Katılım
2 Ocak 2015
Mesajlar
4.336
Çözümler
1
Arkadaşlar merhaba, MacBook Pro M1 8GB ve Legion 5 Pro laptopa sahibim. Aslında MacBook’u güncelleyip sadece onu kullanmayı düşünüyordum önceki konumdaki arkadaşlar sağ olsun uyardılar.

Legion’u daha yeni aldım ve şimdi aklımda Mac’i de satıp güncelleme fikri var. Başlıkta belirttiğim model günlük kullanım için fazla mıdır? İsraf olacağını düşünüyorum aslında da sizin fikrinizi de almak isterim.
 

Swien

Centipat
Katılım
12 Kasım 2020
Mesajlar
488
Arkadaşlar merhaba, MacBook Pro M1 8 GB ve Legion 5 Pro laptopa sahibim. Aslında MacBook'u güncelleyip sadece onu kullanmayı düşünüyordum önceki konumdaki arkadaşlar sağ olsun uyardılar.

Legion'u daha yeni aldım ve şimdi aklımda Mac'i de satıp güncelleme fikri var. Başlıkta belirttiğim model günlük kullanım için fazla mıdır? İsraf olacağını düşünüyorum aslında da sizin fikrinizi de almak isterim.

Günlük kullanım için fazla bence satmayın elde dursun
 

mehmetburakduman

Centipat
Katılım
21 Ocak 2021
Mesajlar
136
Çözümler
2
Yer
Ankara
Bende macbook pro m1 kullanıyorum 1 seneden fazla süredir. Windows bilgisayardan geçiş yapmıştım. Abartılan macOS rahatlığını bu bilgisayarda bulamadım. En çok sevdiğim özelliği pil performansı. Gerçekten herhangi başka bir laptopta bu kadar uzun ömürlü pil bulmak imkansız. O kadar abartıldığı kadar iyi değil bence günlük işler için.
 
Yukarı