MacBook "pil servis öneriliyor" uyarısı

memedov

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, M1 işlemcili MacBook Air modeline sahibim. Henüz 2 ay daha geçmeden "pil servis öneriliyor" uyarısı çıktı. Bu ne demek? Pil performansı gayet iyi. 11 bölümlük bir dizinin ilk sezonunu bitirdim ve şarjı hala %43 civarındaydı. Öyle uyarı verecek kadar bir düşüşte hissetmedim. Sizce ne yapmalıyım. Bu normal bir uyarı mıdır? Yoksa servise götürmeli miyim?

1.png

2.png

Muhtemelen bir bug. Servisi arayabilirsiniz durumu öğrenmek için.

Merhabalar, M1 işlemcili MacBook Air modeline sahibim. Henüz 2 ay daha geçmeden "pil servis öneriliyor" uyarısı çıktı. Bu ne demek? Pil performansı gayet iyi. 11 bölümlük bir dizinin ilk sezonunu bitirdim ve şarjı hala %43 civarındaydı. Öyle uyarı verecek kadar bir düşüşte hissetmedim. Sizce ne yapmalıyım. Bu normal bir uyarı mıdır? Yoksa servise götürmeli miyim?

Eki Görüntüle 1011611

Eki Görüntüle 1011612
Apple ara servise götürmeden önce uzaktan kontrol etsinler.

Eki Görüntüle 1011611

Eki Görüntüle 1011612

Bir sıfırlamayı deneyebilirsin.

Yazılımsal bir hataya benziyor, Apple ile iletişime geçin dilerseniz eğer yazılımsal değilse bunu yetkili kişi büyük ihtimalle fark edecektir ve olası bir senaryoda tahminimce ürün değişimi yapılabilir ya da en azından siz bunu talep edebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı