MacBook Pro 2009 A1286 kurulumu

agalarsöztnüre

Hectopat
Daha fazla  
HDD yeni alınmış kurtarma sisteminde girdikten sonra imaj bulamıyor daha sonra dene diyor. Ethernet kartı tamirde çalındı.
Buna hangi sürümü indireceğim? El captain 11.10.6 kurulumu uyumlu olmadı. Ne yapacağım 11.10 DMG imajı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu dosduse1.com kurulumu nasıl yapacağım?
Ethernet kartı yok dendi bana zaten bağlanılmıyo normal A1286 değil diğerlerinden farklı
ama tamda arkasında yazıyor A1286 diye kasası düz.
Bu dos dedinizi ne yapacağız tam anlayamadım ben onu.

Model yılı ne Early 2009 mu Late 2009 mu? Ethernet derken Wifi'den mi bahsediyorsun? Bu videoyu takip et kurulm için takıldığın yerde söyle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arda işletim sistemim olmadı için bootcampsiz bir Windows 10 kurdum. Tek USB çalışıyor.
Early late ? Ben macleri hiç bilmiyorum canım hocam.
Nasıl bakabilirim herşeye tam olarak?
Ayğıt ve yazıcılar kısmından baktım PC macbook Pro 5.3 diyor.

Tamam öyle yapıcam yarın kurulum yaparım sonrası basit sağolasın hocam cansın
Yosemite imajı mega'dan indiremiyorum :(
İmajı buldum win32 flash yazdım ama görmedi pc.
Farklı dmg dosyalarıda yazdım onlarıda görmedi.
İlk captain 10.11.6 imaj sosyal'dan indirmiştim, o da kurtarma sistemi yok'tu onu oluşturdu 10.11.6 diye ethernet kablosuyla bağladım.
Apple girişi yaptım kurtarmayı denedim o da bu sürüm temin edemedikleri gibi bir şey söyledi sonra deneyin dedi.
Normal flash ile kurulumdada uyuşmuyor diyor ama indirdiğim bu. DMG sürümü dediğim gibi sosyaldeki doğru ne yapacağız hocam ?

Boot nası yapıcam bu mac'de bilmiyorum.
Transmac kendi boot yapıyor diye biliyorum ben deneyeyim sağolun hocam valla az önce eski sosyali okuyodum iyi'ki geldiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı