Macbook Pro 2012 CMD+R ile başlatınca beyaz ekranda kalıyor

Korsanbit

Kilopat
Daha fazla  
RAM
10
Merhabalar 2012 model Macbook Pro bir cihazım var. Catalina işletim sistemi kullanıyorum. Sıfırlamak istiyorum fakat cmd+r ile başlattığımda beyaz ekranda takılı kalıyor. cmd+alt+r ile internet üzrinden kurtarma başlattığımda iste 1007F hatası alıyorum. Cihazı sıfırlamak istiyorum. Ayrıca cihazda cd yerinde bir ssd takılı. Sorun bu yüzden olabilir diye düşünüyorum. Nasıl sıfırlayabilirim yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Merhaba 2012 model MacBook Pro bir cihazım var. Catalina işletim sistemi kullanıyorum. Sıfırlamak istiyorum fakat CMD+r ile başlattığımda beyaz ekranda takılı kalıyor. CMD+alt+r ile internet üzrinden kurtarma başlattığımda iste 1007F hatası alıyorum. Cihazı sıfırlamak istiyorum. Ayrıca cihazda CD yerinde bir SSD takılı. Sorun bu yüzden olabilir diye düşünüyorum. Nasıl sıfırlayabilirim yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Teşekkürler.

P + R + CMD + Option tuşlarını basılı tutarken Mac'inizi yeniden başlatın ve makine açılış zillerini 3 ayrı kez duyduktan sonra tuşları bırakın. Ardından yeniden başlatın ve İnternet Kurtarma Modunu tekrar deneyin; hata geçmeli ve iyi olmalısınız. Benim için bir cazibe gibi çalıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı