MacBook Pro için Type-C to Ethernet, USB ve HDMI çoğaltıcı önerisi

TurkmenDesign

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar arkadaşlar, MacBook Pro cihazım için Type-C to Ethernet, USB, HDMI girişli çoğaltıcı arıyorum. Nette birçok var ama hangisi kalitelidir, iyidir bilmiyorum. Kullanan varsa önerilerinizi bekliyorum.

Selamlar arkadaşlar, MacBook Pro cihazım için Type-C to Ethernet, USB, HDMI girişli çoğaltıcı arıyorum. Nette birçok var ama hangisi kalitelidir, iyidir bilmiyorum. Kullanan varsa önerilerinizi bekliyorum.

Yani hocam ben size Apple'nin sitesinde satılan modelleri genellikle tavsiye ederim. Type-C Hub takıp cihazını bricklemiş arkadaşlar var.

Bunu ilk defa duyuyorum hocam. Mac olan arkadaşlarım var, uzun süredir kullanan ama bir sorun yaşamadılar şu ana kadar

Yabancı forumlarda bunun hakkında metinler var. Arkadaş 2021 yılında aldığı MacBook prosunu Type-C Hub ile bricklemiş. Cidden büyük bir kayıp.

Yabancı forumlarda bunun hakkında metinler var. Arkadaş 2021 yılında aldığı MacBook prosunu Type-C Hub ile bricklemiş. Cidden büyük bir kayıp.

Anladım hocam. Fazla araştırma yapmadım. Biraz bakındım baya çeşitleri var ama anlayamadım.
O yüzden buraya konuyu açtım.
Apple'da da işte usb, hdmi girişli yok. Ayrı ayrı almak lazım. O da baya pahalı oluyor

Anladım hocam. Fazla araştırma yapmadım. Biraz bakındım bayağı çeşitleri var ama anlayamadım.
O yüzden buraya konuyu açtım.
Apple'da da işte USB, HDMI girişli yok. Ayrı ayrı almak lazım. O da bayağı pahalı oluyor

Zorunlu Hub + adaptör alacaksın bundan kaynaklı. Farklı bir marka HDMI adaptörü alabilirsin ama onda sorun olmaz.

Merhaba hocam bricklemiş dediğiniz olay tam olarak nedir? Bende yeni mac aldım apple'ın sitesinde baseus modellerini gördüm amazondan aldım baseus usbc hub adaptörü umarım sorun olmaz

Merhaba hocam bricklemiş dediğiniz olay tam olarak nedir? Bende yeni Mac aldım Apple'ın sitesinde Baseus modellerini gördüm Amazon'dan aldım Baseus usbc Hub adaptörü umarım sorun olmaz

Hocam Type-C portu yerine Hub'ın üzerindeki Type-C portu üzerinden şarj edince cihaz brickleniyor nedense.

Ethernet olan modeller çok pahalı. Air M1 için kullanıyorum 2-3 aydır, çok memnunum.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı