MacBook Pro Late 2011 17Inc Catalina Yükleme

bengaripadam

Hectopat
Yer
kahramanmaraş
Daha fazla  
Meslek
makine mühendisliği öğrencisi
Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi MacBook Pro 2011 17Inc kullanmaktayım MacBook8, 3 olarak geçmekte.
Catalina yüklemek istiyorum fakat ATI Radeon HD 6770M ekran kartımı kullanabilir miyim? Bir problem yaşar mıyım?
Veya bu ekran kartını kullanmazsam nasıl bir performansı olur PC'nin?

Ekran Resmi 2020-05-23 10.15.34.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Her iki ekran kartı da desteklenmiyor.

Dosdude1 diye bir siteden Catalina patcher indiriyorum hocam şu anda oradan yükleyeceğimde çalışmaz mı diyorsunuz yani? 6 GB kadar indirmişti devam ediyor hala iptal edeyim o zaman?
Denemek için yükledim, ati ekran kartını devre dışı bırakıp sorunsuzca kullanabiliyorsunuz. yüklemeyi düşünen arkadaşlar için tekrardan yazmak istedim :)

Son düzenleme:
Ati ekran kartını nasıl devredışı bırakacaksınız. Bıraktınız diyelim HD3000 desteği catalina'da var mı? İşkembeden konuşmuyoruz. Bizi yalancı çıkarmaya uğraşıyorsunuz.

MBP 8,3 için bu harici ekran kartlarını (ATI) devre dışı bırakmak gerekiyormuş. (Disable MacBook Pro Dedicated GPU) Ama ATI GPU sistem raporu ekranlarda yazmıyor mu? Ayrıca Post Install sekmesinde ayarları yaptınız mı?
Dosdude1'in videosunu izlediniz değil mi? Aynı imajla Hackintosh yapmıştım. Çok güzel çalışmıştı. (Mobility HD 4570)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı