Çözüldü MacBook Pro late 2013 App Store'a giriş yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sheva24

Hectopat
Arkadaşlar, ben MacBook Pro late 2013 laptopumu formatlayip bastan yukleyeyim dedim. Diski silip yeni OS X yukle deyince OS Mavericks yani cok eski surum yuklendi, neyse kurulum oldu ve bunun uzerine Catalina veya High Sierra yuklemek istedigimde App Store'dan indir diyor, ama App Store giriş yapmami istiyor bilgileri giriyorum sonra dogrulama kodunu girin diyor ama dogrulama kodu girilecek yer yok. Sadece Apple kimligi ve parola var 2 farkli hesabimla denedim, 2'sinde de ayni hatayi veriyor. Dogrulama kodunu girecek yer olmadigi için appstora giris yapilamiyor, ben de macOS yeni versiyonlarını indiremiyorum.

Benzer bir sorunu yaşayan arkadaş ile çözüme kavuşturduk. Şu başlığa göz atın:

Hocam maalesef olmuyor gelen kodu parola yerine de yazdım olmadı ayrıca 2 adımlı doğrulamayı da kaldıramıyorum hem pc den hem de iphone dan 3 farklı apple kimliğiyle denedim hiçbirinde bu doğrulama kaldırılamıyor. Ne yapacağım ben yav :(

Edit: Şifre ve doğrulama kodunu aynı kutucuğa beraber yazınca oldu ben sırayla önce şifre sonra kodu yazdığımdan olmuyormuş, halloldu çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı