MacBook Pro M1 2021 ile 12700H RTX 3070 laptop takası mantıklı mı?

AsilTÜRK

Decipat
2021 M1 MacBook Pro kullanıyorum bazı programları kuramadığım için takas yapmaya karar verdim, ilana birisi yazdı 3070 i7 12700H'li laptopla takas yapmak istediğini söyledi, sizce mantıklı mı?

Casper Excalibur olmasa takas edilirdi ama Casper'dan şiddetle uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Ayrıca cihazınız M1 Pro mu yoksa düz M1 mi?
Tam da bu yüzden sordum.
Asus, Msı olsa düşünmeden bakardım sizce hp, monster, acer gibi modellere hiç bakmamam daha iyi olur değil mi? düz m1.

Tam da bu yüzden sordum.
ASUS, MSI olsa düşünmeden bakardım sizce HP, Monster, Acer gibi modellere hiç bakmamam daha iyi olur değil mi? Düz m1.

Monster ve HP modele göre değişir Acer 2021 veya daha yeni ise düşünülür. Ama Casper bunlardan çok daha alt seviye.

Bence m1 cihazınızı verip o cihazı almayın. Sizin cihazınız kolay kolay değer kaybetmez. İsterseniz elden satar nakit parayla da öyle bir cihaz alabilirsiniz

Bence m1 cihazınızı verip o cihazı almayın. Sizin cihazınız kolay kolay değer kaybetmez. İsterseniz elden satar nakit parayla da öyle bir cihaz alabilirsiniz
Hocam cihaz felfena bir şey. fakat istediğim uygulamaları düzgün bir şekilde kuramıyorum. Kurulumlar olsa en ufak sorunum yok her şeyiyle harika.

Abra'da V11, V14(12.nesil),V18, V19 ile olur HP de Omen ve Victus iyi olur.
Hocam şöyle de bir şey var ben bu cihazı aldığım fiyata yine rahat satarım diğerleri böyle değil.
çabuk değer kaybediyorlar bu açıdan da biraz kaygım var.

Geri
Yukarı