Macbook Pro Retina USB Kısmından Buhar Gelmesi

Escape

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, bugün cihazım çok ısınıyor diye uzun zamandır kullanmadığım soğutucumu taktım, soğutucunun USB'ni takmamdan birkaç dakika sonra USB kısmından buharlar geldi, buhar gelince direkt USB çıkarttım durdu, cihazın USB kısmını denedim sorunsuz çalışıyor, yine de bir zarar gelmiş olabilir mi cihaza? Servise götürüp kontrol ettirmeme gerek var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzgün çalışıyorsa endişelenecek bir durum yok. Ama tavsiyem yine de bir yetkili servise durumu izah etmeniz. En azından gerekli kontroller yapılır, ilerde sorun çıkmasını önlemiş olursunuz.

Cihazın anakartı yanmış, cihazın garantisi bittiği için Apple'da 2 bin tl istediler, Bimeks garantisi vardı ek 3 yıl orada cihazı ücretsiz bir şekilde yaparlar mı acaba? Bilen arkadaşlar söyleyebilirse sevinirim.

Bakabilir misiniz? @Recep Baltaş @MF @THE_MILLER @Silinen üye
Düzgün çalışıyorsa endişelenecek bir durum yok. Ama tavsiyem yine de bir yetkili servise durumu izah etmeniz. En azından gerekli kontroller yapılır, ilerde sorun çıkmasını önlemiş olursunuz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı