MacBook Pro'dan Gaming Laptop'a geçmek mantıklı mı?

Candenizz

Hectopat
Daha fazla  
MacBook Pro'dan Gaming Laptop'a geçmeyi düşünüyorum. Sizce performans, hız açısından fark olur mu? Hem iş hem oyun için kullanacağım. GTX 1650 ekran kartlı olacak. Kaç sene gider kaç sene kasmadan sıkıntısız orta - yüksek ayarlarda oynarım?

Az çok bile oyun oynanacaksa Windows şart ancak MacBook'unu satmayacaksan ikisini birlikte kullan. İşle ilgili olanlarını MacBook'tan oyunları ise Gaming Laptop'tan oynarsın. Ancak satacaksan hem oyun hem iş için Gaming laptop gayet yeterli ürüne göre kaç sene gidip gitmeyecği değişir ürünün linkini yollarsan daha detaylı açıklama yapabiliriz.

MacBook Pro'dan Gaming Laptop'a geçmeyi düşünüyorum. Sizce performans, hız açısından fark olur mu? Hem iş hem oyun için kullanacağım. GTX 1650 ekran kartlı olacak. Kaç sene gider kaç sene kasmadan sıkıntısız orta - yüksek ayarlarda oynarım?
Oyun oynayacaksan geçmeye değer. Ve 1650 kullanacaksan 2-3 yıl gibi ayarları kısmaya başlarsın diye düşünüyorum.

İş odaklı da olacaksa işlemcinin mümkünse 4800H ya da en kötü 10750H olmasına önem ver. GTX 1650 ekran kartı 3 sene kadar orta ayarlarda sorunsuz oyun oynatacaktır.

Maci iş amaçlı kullanıyorsan Intel bir gaming laptopa geçip yine hackintosh kurabilirsin. Bende şuan Monster mevcut ve Windows ile mac kullanıyorum.

MacBook Pro'nun ekran kartı neki? MacOS'a Windows kurulabiliniyor eğer ekran kartı bundan güçlüyse yenisini almaya gerek yok.

Soğutma açısından Gaming Laptop'lar her anlamda daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Oyun oynayacaksanız Windows'a geçmenizi öneririm. Ancak mümkünse U ibareli işlemcileri tercih etmeyin.

Az çok bile oyun oynanacaksa Windows şart ancak MacBook'unu satmayacaksan ikisini birlikte kullan. İşle ilgili olanlarını MacBook'tan oyunları ise Gaming Laptop'tan oynarsın. Ancak satacaksan hem oyun hem iş için Gaming laptop gayet yeterli ürüne göre kaç sene gidip gitmeyecği değişir ürünün linkini yollarsan daha detaylı açıklama yapabiliriz.
2. El alacağım.

Geri
Yukarı