MacBook ve günlük kullanım için 400 TL kablosuz kulaklık önerisi

Biwkan

Decipat
Merhaba arkadaşlar. 400₺ bütçe ile bir kulaklık arıyorum. Bütçe çok az esnetilebilir. Kablosuz bağlanma tiplerinden pek anlamıyorum ancak MacBook Air 2020 bilgisayarım ile sıkıntısız bir şekilde bağlanması gerekiyor. Aynı şekilde günlük dışarıda da kullanacağım şık olması tercihim. Kulak içi kulaklık düşünmüyorum kulak üstü benim için daha uygun. Teşekkürler şimdiden.

Kulak içi istemediğimi yazmıştım.

Özür dilerim tam okumamışım.
Hemen öneriyorum
daha var

e45BT'nin boya sorunu vesaire olduğu söyleniyordu fakat biraz bakarsan iyi olur.

Merhaba arkadaşlar. 400₺ bütçe ile bir kulaklık arıyorum. Bütçe çok az esnetilebilir. Kablosuz bağlanma tiplerinden pek anlamıyorum ancak MacBook Air 2020 bilgisayarım ile sıkıntısız bir şekilde bağlanması gerekiyor. Aynı şekilde günlük dışarıda da kullanacağım şık olması tercihim. Kulak içi kulaklık düşünmüyorum kulak üstü benim için daha uygun. Teşekkürler şimdiden.

Dikkat etmen gereken nokta:
1-)Frekans değeri 9HZ-50000KHZ gibi aralıklarda bir frekans iyidir sende 20-20 değil de HZ daha düşük ve KHZ daha yüksek değerli frekansa bak
2-)Empedans değeri 16 ohm ve 32 ohm olarak çeşit var 32 ohm olan daha iyidir.
3-)Sürücü genişliği 40mm-50mm-60mm ve 70mm olarak var piyasada ne kadar büyürse o kadar çok aralıklı sesleri verir.
4-)en son MW değeri kulak içinde 20MW çok iyi bir değer ama kulak üstü için bilemiyorum MW değerini yüksek olana bak

Geri
Yukarı