Macbook’a eski sürüm uygulama yüklenebilir mi?

broken mentality

Femtopat
Yer
İstanbul Şişli
Daha fazla  
Meslek
Dövme Sanatçısı
2012 Macbook Pro’m var sürümü 10.9,5 olduğu için illustrator tarzı programları yükleyemiyorum (creative cloud’u yüklemek zorunda olduğum için creative cloud’da son sürümü yüklemeye çalışıyor.) Bir kaç site gezdim ama hep güncel sürümleri var iu’nun, bildiğiniz yükleyebileceğim bir site veya yöntem var mı?

Bende Mid 2012 Mojave sürümlü Macbook Pro var. Ben de bu sürümdeyken yeni sürümleri yükleyemiyorum mesela. Senin de eski sürümleri işletim sistemindeki bazı köklü yenilik ve değişiklikler nedeniyle yükleyemiyorsundur büyük ihtimalle.

Hocam eğer programın Catalina desteği varsa direkt Catalina'ya yükseltebilirsiniz, MacBook Pro 2012'nin Catalina desteği var. Catalina'dan da daha üst sürüm istiyorsa OpenCore Legacy Patcher ile Big Sur veya Monterey kurabilirsiniz.

Hocam eğer programın Catalina desteği varsa direkt Catalina'ya yükseltebilirsiniz, MacBook Pro 2012'nin Catalina desteği var. Catalina'dan da daha üst sürüm istiyorsa OpenCore Legacy Patcher ile Big Sur veya Monterey kurabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim eve geçince deneyeceğim.

Geri
Yukarı