MacBook'a geçmek mantıklı mı?

SHABBAROS

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar ben sınava hazırlanıyorum daha 2 aylık bir laptopum var fakat ders yerine oyuna itiyor beni sürekli. Kendime de tutamıyorum, aklımda bunu satıp MacBook Air m1'e geçmek var fakat pişman olurum diye korkuyorum. Korkmamın sebebi daha önce hiç MacBook kullanmadım, mantıklı bir seçim olur mu sizce? Ayrıca iOS kullanıyorum ekosistem de olur gibi. Şu an kullandığım laptop: ASUS TUF dash i511400H 3050 Ti bunu satıp 10.999 TL'ye MacBook almak mantıklı mı? Önceliğim ders çalışmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer sonradan oyun oynamayı düşünmüyorsan düşünmeden geçebilirsin. Merak etme alışman çok uzun sürmez. Hatta alıştıktan sonra çok daha kolay ve pratik olduğunu anlarsın. Ekosistem için de iyi olur. Macbook, iPhone ile iyi bir ekosistem oluşturuyor.

Arkadaşlar ben sınava hazırlanıyorum daha 2 aylık bir laptopum var fakat ders yerine oyuna itiyor beni sürekli. Kendime de tutamıyorum, aklımda bunu satıp MacBook Air m1'e geçmek var fakat pişman olurum diye korkuyorum. Korkmamın sebebi daha önce hiç MacBook kullanmadım, mantıklı bir seçim olur mu sizce? Ayrıca iOS kullanıyorum ekosistem de olur gibi. Şu an kullandığım laptop: ASUS TUF dash i511400H 3050 Ti bunu satıp 10.999 TL'ye MacBook almak mantıklı mı? Önceliğim ders çalışmak.
Mac'de de az da olsa oyun bulabiliyorsun. O kadar para vermek mantıklı değil. Alınmaz. Linux kurarak oyunlardan kendini uzaklaştırabilirsin.

Laptopu alıp aile büyüklerine veriyorsun ve bunu sınav bitmeden istesemde bana vermeyin diyorsun. Sorun çözülüyor.

Geri
Yukarı