Maçı taşıyabilecek şampiyon önerisi

vaethro

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, tek çift dereceli kasmak istiyorum. Arkadaşım var, Jungle ve mid oynuyor. Ben de sizlerden soloda öğrenebileceğim ve taşıyıcı özelliği olan şampiyon önerisi istiyorum.
(Normalde ADC main'im ama support'uma çok bağlı olduğu için oynamak istemiyorum.) (Lütfen Garen demeyin.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Dr. Mundo, Tahm Kench ve Viego soloda oynanabilecek en güçlü şampiyonlardan bazıları bence.

Merhaba, tek çift dereceli kasmak istiyorum. Arkadaşım var, Jungle ve mid oynuyor. Ben de sizlerden soloda öğrenebileceğim ve taşıyıcı özelliği olan şampiyon önerisi istiyorum.
(Normalde ADC main'im ama support'uma çok bağlı olduğu için oynamak istemiyorum.) (Lütfen Garen demeyin.)
Solo için taşıyıcı karakter olarak kesinlikle Gareni öneririm hem inanılmaz kolay hem çok güçlü. Ekstra olarak değeri bilinmeyen efsane çar Tahm Kench, Morde ve Sett önerebilirim. Kendinize güveniyorsanız Fiorada olabilir ama solo pek bilmediğinizi söylediniz.

Eğer oynayabilirsen Yorick, çok iyi bir taşıyıcıdır ve alt liglerde genelde oynanmaz.

(Normalde adc Main'im ama Support'uma çok bağlı olduğu için oynamak istemiyorum.) (lütfen Garen demeyin.)

Tahm Kench oyna şu an en op Hero. Ama taşımak için arkadaşınla birlikte oynaman gerek oyun içinde tek başına taşıma diye bir şey kalmadi.

Geri
Yukarı