Çözüldü MacOS catalina VMware kurulum hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

224914

Hectopat
Merhabalar herkese iyi forumlar,

Öncelikle ufak çapta bir projem için VMware ile sanal Mac oluşturup xcode üzerinden uygulamamı tamamlamam gerekiyor.
Bu linkten gerekli her şeyi indirip yükledim: macOS Catalina 10.15.1 VMware ISO Dosyası - Technopat Sosyal
VMware workstation indirip kurdum, unlocker ile macOS desteği getirip sanal bilgisayarımı oluşturdum, sitemizden macOS catalina imaj dosyasını indirip sanal makine'ye bağladım.
Fakat Boot ekranında Apple logosu daha yarıya gelmeden sanal makine sürekli yeniden başlayıp kendi kendine bir döngü'ye giriyor. Bunun için ne yapmam gerek yardımlarınızı bekliyorum.

Adsız.jpg
Adsız2.jpg

• Sistem özellikleriniz nedir?
  • Hangi Unlocker sürümünü kullandınız?

Yanıtınız için teşekkür ederim,
Kullandığım Unlocker'ı buradan indirdim: macOS Catalina 10.15.1 VMware ISO Dosyası - Technopat Sosyal
Sistem özelliklerim ektedir.
Sorunu deneyerek halletim, benim gibi VMware Boot ekranında Apple logosunda döngü'ye takılanlar için çözümümü anlatıyorum;
  • Sanal makine oluştururken Apple macOS X 10.8 seçtim.
  • Boot ekranın da döngü'ye girmeden kuruluma geçmiştir.

sysinf.jpg

Adsız.jpg

Adsız2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı