macOS dışında kategorilere moderatör alımı olacak mı?

Yazılım alanı için bu soruyu sormuştum. Recep Baltaş "beğen" ifadesi atmıştı. Umarım farklı kategorilere de alınır.

Mesela "Programlama" kategorisinden örnek vereyim. Tam bilgisi olmadığı için modların o konuda "yanlış bilgileri" raporladığımız zaman sonuç alamadığımız ya da tartışmalarda doğru müdahale edilemediği oluyor.

@377660 Linux kategorisine yeni moderatör almayı planları arasına koyduğunu belirtmişti @Recep Baltaş .
Evet hocam, okumuştum ancak benim merak ettiğim mesela @Ecmel hocamın dediği gibi o tür kategorilere (Programlama, Android [Android'e ortak bakıyorlar mı bilmiyorum]) olacak mı? Şu sıralar fazla açıldı Mod Alım konuları farkındayım ancak merak ettim :) Şu anlık aklımda 2 kategori dışında farkı bir şey yok.

@377660 başvurun isterseniz. Tek tek şu kategoriye alım yaparız şuna yapmayız diyeceklerini sanmıyorum.
Başvurmaktan değil de hocam, alım yapılacak denince hangi kategori merak ettim. Neyse, kesinleşirse anlarız :) Sağ olun yardımlarınız için.
GNU/Linux için planları vardı, ben başvurdum. Diğerleri için de başvurabilirsiniz bence.
İnşallah kabul görürsünüz. Sizi MOD olarak görmek iyi olur :D

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı