macOS geçmeli miyim?

Lufian

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Windows'dan çok sıkılmış durumdayım. Ve macOS kursam mı diye düşünüyorum 3-4 gündür. Oyun da oynuyorum. Bilgisayarım Mac değil. Oyun oynayacağım zaman Windows'a geçmek istiyorum. Diğer zamanlarda da macOS. Böyle bir şey mümkün müdür acaba, mümkünse de hangi uygulamalar aracılığıyla yapabilirim bunu?

Öncelikle merhaba. Windows'dan çok sıkılmış durumdayım. Ve macOS kursam mı diye düşünüyorum 3-4 gündür. Oyun da oynuyorum. Bilgisayarım Mac değil. Oyun oynayacağım zaman Windows'a geçmek istiyorum. Diğer zamanlarda da macOS. Böyle bir şey mümkün müdür acaba, mümkünse de hangi uygulamalar aracılığıyla yapabilirim bunu?

Sisteme göre Dual boot kurulum yapabilirsiniz.

Mümkün, Dual Boot yaparak kurabilirsiniz. Sisteminiz nedir? macOS her sistem için uygun değil.
@e.n.e.s

Bir Mac kullanan olarak yazıyorum macOS Windows'a göre kullanması daha rahat sistemin destekliyorsa geç.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 6600 ekran kartı
i5 11.nesil işlemci
16gb ram

(bunlar yeterli sanırım)
Evet kurulur, ekran kartınız destekliyor. Kurma aşamasında Enes hocam yardımcı olacaktır.

Şu anlık Mydockfinder kullanıyorum fakat onda da sadece dock var ve ufak tema değişiklikleri. Mac havası alamıyorum. Daha önce Rainmeter, Nexus programları ile yapmıştım. Fakat bir sürü bug vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı