macOS imajını açınca Boot maintenance manager çıkıyor

imcan

Hectopat
High Sierra, El Capitan, sierra imajlarını denedim ama Boot Manager'dan USB'yi seçtiğimde 2 portdan da şu ekran geliyor ve ileri deyince hiçbir şey olmuyor. USB portlarım 2.0 sistem özelliklerim: HP Pavilion DV6-6B06st i7 2670qm HD 3000 & AMD HD 6700M ıdt 92HD81B1X 8 GB RAM.
1619970462937.png

Son düzenleyen: Moderatör:
High Sierra, El Capitan, sierra imajlarını denedim ama Boot Manager'dan USB'yi seçtiğimde 2 portdan da şu ekran geliyor ve ileri deyince hiçbir şey olmuyor. USB portlarım 2.0 sistem özelliklerim: HP Pavilion DV6-6B06st i7 2670qm HD 3000 & AMD HD 6700M ıdt 92HD81B1X 8 GB RAM.Eki Görüntüle 1003583
Galiba çözümü biliyorum, yalnız arşivime bakmam lazım. Biraz bekleyin lütfen. :)

Biraz daha bekleteceğim. Sıfır sıkıntı için en iyisi size özel bir EFI dosyası oluşturmak.
Ooo teşekkürler.
Biraz daha bekleteceğim. Sıfır sıkıntı için en iyisi size özel bir EFI dosyası oluşturmak.

Merhaba. Ben farklı bir siteden Clover önyükleyicili indirmiştim hiç OpenCore denemedim. Technopat da legacy High Sierra bulamadım. Eğer elinizde varsa imajı yükliyeyim denemekten zarar gelmez :)

Merhaba. Buldunuz mu acaba? Bir de benim SSD'de sorun çıktı değişim için yolladım. O yüzden eğer Custom EFI yaparsanız çok iyi olur.

Son düzenleme:
Öncelikle BIOS güncel mi? Değil ise güncelleyin, bilmiyorsanız sürümü belirtin.
Sonrasında BIOS ayarlarından görsel gönderin. Sanırım UEFI desteği yok cihazda.

BIOS güncel değil, bilgisayar eski olduğundan dolayı BIOS güncelleme gereği duymamıştım, güncellemeyi deneyeyim. UEFI desteği yok maalesef. En son OpenCore denemiştim, "-" işareti çıkmıştı sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı