Çözüldü macOS ISO dosyası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ribozom

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar neredeyse 1 yıldır macOS ISO dosyası arıyorum bulamadım. Elinizde veya linki varsa gönderebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi sürüm, hangi cihaza kurmak için? Mesela burada ISO dosyamız var sanal makine için:

macOS Mojave VMWare ISO Dosyası

Bir yıldır arıyorum demeniz de komik olmuş... macOS için DMG dosyaları vardır ve her yerde bulunabilir. ISO da öyle. Her sene yeni bir ISO yapıyoruz zaten...

Çok teşekkürler.
Ekran Görüntüsü (2).png

Hangi sürüm, hangi cihaza kurmak için? Mesela burada ISO dosyamız var sanal makine için:

Bir yıldır arıyorum demeniz de komik olmuş... macOS için DMG dosyaları vardır ve her yerde bulunabilir. ISO da öyle. Her sene yeni bir ISO yapıyoruz zaten...
Yandex.Disk alanınız yeterli değil diyor, başka bir link atabilir misin?

Bir yıldır arıyorum demeniz de komik olmuş... macOS için dmg dosyaları vardır ve her yerde bulunabilir. ISO da öyle. Her sene yeni bir ISO yapıyoruz zaten...

Oracle vm VirtualBox 6.1 için macOS ISO dosyası var mı? ISO dosyası gelirse çok memnun olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı