macOS Mavericks USB belleği görünmüyor

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Merhaba ben bilgisayarıma macOS Mavericks kurmak için RAW dosyasını indirdim ve USB belleğe yazdırdım fakat yazdırdıktan sonra USB bilgisayarda gözükmüyor. Bu sorunun çözümü var mı?
(Neden Mavericks diye soruyorsanız internetim daha üst sürümü desteklemiyor.)

Screenshot_9.png

Screenshot_10.png

Sistem: RAM: 16,0 GB - ekran kartı: MSI GeForce GTX 1650 - işlemci: Intel Core i5-9400F CPU 2.90GHz

Merhaba ben bilgisayarıma macOS Mavericks kurmak için RAW dosyasını indirdim ve USB belleğe yazdırdım fakat yazdırdıktan sonra USB bilgisayarda gözükmüyor. Bu sorunun çözümü var mı?

Eki Görüntüle 1158457

Eki Görüntüle 1158458

Sistem: RAM: 16,0 GB - ekran kartı: MSI GeForce GTX 1650 - işlemci: Intel Core i5-9400F CPU 2.90GHz

Çok normal, diskpart ile diski silip disk yönetiminden biçimlendirirseniz düzelir.

Eki Görüntüle 1158457

Eki Görüntüle 1158458

Apple HFS partisyonlarını Windows desteklemiyor. Bundan dolayı 3. Parti uygulamalar olmadan büyük ihtimalle içindeki dosyaları inceleyemezsiniz. Ama HFS+ gibi programlar Windows’a özel bir Driver kurarak ne yapacağını öğretiyor. Bunun gibi programlar kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı