macOS Moderatörü Arıyoruz

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
Merhaba,

macOS bölümüne yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

macOS ve özellikle Hackintosh konusunda tecrübeli arkadaşlar aşağıdaki soruların cevapları ile birlikte başvurularını [email protected] adresine e-posta ile yapabilirler.
  • macOS ve Hackintosh konusunda tecrübeniz ne durumda?
  • Daha önce kaç kez hackintosh kurulumu yaptınız?
  • OpenCore nedir?
İyi çalışmalar.

Son düzenleme:

futureorkun

Kilopat
Recep bey, laptoplarda dsdt editlemede sıkıntı yaşamaktayız. ACPI programlama konusunda bilgi sahibi kişilerden oluşan "dsdt yardım" gibi bir bölüm oluşturulabilir mi? Ayrıca forumda bios modlama gibi bir bölümünde açılmasının faydalı olacağını düşünmekteyim. Fakat oluşturacağı risk açısından da problem oluşturması tereddüt yaratmaktadır.

DJ Rush

Kilopat
Yer
Turkey
Büyük üstad kendini aratacaktır, o kadar bilgili olan biri zor bulunur. Hayırlısı olsun. Üzüldük.

Enis ÖZEN

Decapat
Emeği çok üzerimizde onun sayesinde normal PC'de macOS deneyimi yaşıyoruz, Montezuma üstad hayırlı emeklilikler seni özleyeceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dr.Aequitas

Kilopat
@montezuma'nın gidişine ben de çok üzüldüm. Onun kadar deneyimli birinin bulunabileceğine pek inanmasam da temennim bulunması yönünde. Pek çok sorunumuza çözüm getirmişti. Kendisine tekrar buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Blowedminds

Decapat
Bölye değerli bir insandan mahrum kalmak gerçekten üzücü. Yaptığı yardımlardan dolayı çok teşekkür ediyorum.

omercigerci34

Hectopat
Yer
istanbul
Recep bey, laptoplarda dsdt editlemede sıkıntı yaşamaktayız. ACPI programlama konusunda bilgi sahibi kişilerden oluşan "dsdt yardım" gibi bir bölüm oluşturulabilir mi? Ayrıca forumda bios modlama gibi bir bölümünde açılmasının faydalı olacağını düşünmekteyim. Fakat oluşturacağı risk açısından da problem oluşturması tereddüt yaratmaktadır.

+1

Yukarı