macOS Moderatörü Arıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Merhaba,

macOS bölümüne yeni çalışma arkadaşları arıyoruz.

macOS ve özellikle Hackintosh konusunda tecrübeli arkadaşlar aşağıdaki soruların cevapları ile birlikte başvurularını [email protected] adresine e-posta ile yapabilirler.
  • macOS ve Hackintosh konusunda tecrübeniz ne durumda?
  • Daha önce kaç kez hackintosh kurulumu yaptınız?
  • OpenCore nedir?
  • macOS imajı yapabiliyor musunuz?
İyi çalışmalar.

Son durum: Yeni alımlar kapanmıştır.

Son düzenleme:
Recep bey, laptoplarda dsdt editlemede sıkıntı yaşamaktayız. ACPI programlama konusunda bilgi sahibi kişilerden oluşan "dsdt yardım" gibi bir bölüm oluşturulabilir mi? Ayrıca forumda bios modlama gibi bir bölümünde açılmasının faydalı olacağını düşünmekteyim. Fakat oluşturacağı risk açısından da problem oluşturması tereddüt yaratmaktadır.

Emeği çok üzerimizde onun sayesinde normal PC'de macOS deneyimi yaşıyoruz, Montezuma üstad hayırlı emeklilikler seni özleyeceğiz.

@montezuma'nın gidişine ben de çok üzüldüm. Onun kadar deneyimli birinin bulunabileceğine pek inanmasam da temennim bulunması yönünde. Pek çok sorunumuza çözüm getirmişti. Kendisine tekrar buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

Bölye değerli bir insandan mahrum kalmak gerçekten üzücü. Yaptığı yardımlardan dolayı çok teşekkür ediyorum.

Recep bey, laptoplarda dsdt editlemede sıkıntı yaşamaktayız. ACPI programlama konusunda bilgi sahibi kişilerden oluşan "dsdt yardım" gibi bir bölüm oluşturulabilir mi? Ayrıca forumda bios modlama gibi bir bölümünde açılmasının faydalı olacağını düşünmekteyim. Fakat oluşturacağı risk açısından da problem oluşturması tereddüt yaratmaktadır.

+1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı