macOS Mojave DW1703 Wi-Fi Çalıştırmak

gholegroot

Centipat
Ben macOS Mojave başarılı bir şekilde kurdum. Fakat Wi-Fi ağlarına bağlanamıyorum. Ekranın sağ üstünde Wi-Fi simgesi yok. Sistem tercihleri vb. Baktım fakat hiçbir yerde Wi-Fi kartım veya özellikleri ile alakalı bir şey bulunmamakta. Laptopum Dell inspiron 15 3521'dir. Wi-Fi kartım "DW1703"dür. Ben Wi-Fi kartımın markasını bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
WiFi kartınız Qualcomm Atheros AR9485 ve Mojave için kext bulabildim. Kext kurmayı biliyorsunuzdur herhalde.
Kext utility aracılığı ile kuracağım. Sabahtan beri kext dosyası arıyorum. Şimdi deneyeceğim
WiFi kartınız Qualcomm Atheros AR9485 ve Mojave için kext bulabildim. Kext kurmayı biliyorsunuzdur herhalde.
Acaba yardımcı olabilir misiniz? Burada birden fazla klasör var ve gerçekten kext kurmayı o kadar iyi bilmiyorum.

"kext utility" aracılığı ile kuracağım. Sabahtan beri kext dosyası arıyorum. Şimdi deneyeceğim

Acaba yardımcı olabilir misiniz? Burada birden fazla klasör var ve gerçekten kext kurmayı o kadar iyi bilmiyorum.
Efı / Clover / Kext / Others yoluna kopyalayarak deneyin kext'i. Sistem başlarken de spacebar tuşuna basarak "Boot with injected kext" deyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı