Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çözüm
macOS Catalina 10.15.7 Sanal Sistem kurulum imajı

Kod:
https://www.mediafire.com/file/kyatjlun9f3eugu/Catalina.iso/file

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dosyayı mega.nz dışında bir yere yükleyebilir misiniz? Aktarma kotası aşıldı diyor ve %70'te kaldı, premium üyelik almak istemiyorum. Ve 6 saat bekleyemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mega'ya yükleme sebebiniz nedir? %70'de durdu ve premium alın diyor. Kapatıp açtım %70 de gitti sağ olun. 5 GB AKK'den gitti.

Gerçekten şahane, koskoca internette yükleyecek başka hiç mi yer kalmadı. İnsanların kotalarına yazık ve premium almadan indirilemiyor. Tebrik ederim @Recep Baltaş

Sag ol Recep abi. On numara paylasım.

Başka bir yere upload edebilecek var mı acaba ?

Çözüm: Mega Debrit bu siteyi kullanarak dosyayı indirebilirsiniz leech sitesidir.

BABİCO, mega hesabı aç, Mega Sync programı indir kur, program ile indir de tamam bu kadar.

BABİCO mega hesabı aç programı indir kur mega sync ile indir de tamam bu kadar

O programı kullandım yine kota aşıldı diyor.

Hayatımda mega.nz'den 2-3 indirme işlemim vardır. Önce yalandan yere "Bu IP adresi için indirme limiti doldu" dedi. Ücretsiz üyelik teklif etti indirmeyi üye olup tekrar başlattım. Şimdi de %66'da "Ücretsiz aktarma kotası doldu" diyor. Paralı üyelik istiyor.

MEGAsync yazılımını kurdum aynı uyarı devam ediyor orada da.

İndiremedim kısacası :)

Aklıma indirme yapmak için kırk dereden su getirten, bizi kedilerin arasında gizlenmiş rakamları aramakla kör eden Rapidshare geldi :)

Alternatif link olabilme ihtimali var mı acaba?

Ağabey Allah razı olsun uğraşmışsın bulmuşsun bide rehber hazırlamışsın ama şu dosyayı Google Drive, Yandex Diske, Onedrive'a yüklesen ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı