Çözüldü macOS sık ziyaret edilen siteleri Dock'a ekleme

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 510
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
S

Silinen üye 266150

Ziyaretçi
Yeniden merhabalar 👋🏻

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Duvar kâğıdına buradan ulaşabilirsiniz.
Size bir mesele ile ilgili daha danışmak istiyorum.

Ben bazı sürekli ziyaret ettiğim web sitelerini Dock'a eklemek istiyorum. iPhone'da bunu yapabiliyorduk ancak şu an Safari'de göz attığımda bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben bazı sürekli ziyaret ettiğim web sitelerini Dock'a eklemek istiyorum.
Hemen videolu bir şekilde göstereyim. İlk olarak çirkin bir HTTP logosu ile kaydoluyor. Masaüstüne attığınız zaman şu rehber yardımıyla ikonunu değiştirin. Sonrasında işlemi gerçekleştirin.

Aşağıda da anlatımı var:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ben bazı sürekli ziyaret ettiğim web sitelerini Dock'a eklemek istiyorum.
Hemen videolu bir şekilde göstereyim. İlk olarak çirkin bir HTTP logosu ile kaydoluyor. Masaüstüne attığınız zaman şu rehber yardımıyla ikonunu değiştirin. Sonrasında işlemi gerçekleştirin.

Aşağıda da anlatımı var:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Aşağıda da anlatımı var:
Çok teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı