OpenCore macOS sistem uykudan uyanmıyor

bigac17801

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Kingston HyperX Fury Black DDR4
SSD veya HDD modeli
Kingston A400 SSDNow 240GB
Ekran kartı
GTX 970
Anakart
Asus Z170 Pro Gaming
İşlemci
İntel 6700k
Herkese merhaba;

OpenCore Monterey ile başarılı bir kurulum yaptım ancak sistemde uyku problemi yaşıyorum. Sistem uykuya giriyor ancak uykudan uyandırdığımda siyah ekranda kalıyor, bir süre sonra da sistem kendi kendine yeniden başlıyor, bazen de öyle siyah ekran da kalıyor. Bu uyku sorununu nasıl çözebiliriz. Fixing Sleep | OpenCore Post-Install deki yöntemleri denedim ancak sonuç alamadım.

Tekrar merhaba; HibernationFixup.kext i denedim ancak değişen bir şey olmadı maalesef. Sistem uykuya dalıyor ancak uyandırdığımda siyah ekranda kalıyor tekrar.

Tekrar merhaba; HibernationFixup.kext i denedim ancak değişen bir şey olmadı maalesef. Sistem uykuya dalıyor ancak uyandırdığımda siyah ekranda kalıyor tekrar.
Bu sıralar ben de bu sorunu yaşıyorum. Hibernationfixup.kext'i ekledikten sonra olmuştu bende ama çıkarınca da bir şey değişmedi. Sıfırdan bir EFI hazırlayıp sadece gerekli kextleri koyup deneyebilirsiniz, bu bende bazı sorunları çözmüştü.

Çok kez farklı efi'ler ile denedim ancak uyku sorununu çözemedim, diğer herşey mükemmel çalışıyor sadece uykuda böyle bir problem yaşıyorum. Çözümünü de bulabilmiş değilim.
Bu sıralar ben de bu sorunu yaşıyorum. Hibernationfixup.kext'i ekledikten sonra olmuştu bende ama çıkarınca da bir şey değişmedi. Sıfırdan bir EFI hazırlayıp sadece gerekli kextleri koyup deneyebilirsiniz, bu bende bazı sorunları çözmüştü.

Buradakileri denedikten sonra hala bu sorunu yaşarsanız EFI'nizi atın.

Buradakileri denedikten sonra hala bu sorunu yaşarsanız EFI'nizi atın.
Hocam burdaki yöntemleri de denedim ancak sonuç alamadım maalesef.

Geri
Yukarı