Çözüldü macOS TP-Link WN722NV3'ü algılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ark_Us

Kilopat
Makaleler
1
Herkese merhaba.

Bu sefer de böyle bir sorun ile karşı karşıyayım önceden böyle bir sorun yoktu şimdi baş gösterdi.

CHRIS1111 aldığım USB sürücüsünü yüklediğim zaman başka gayet güzel çalışıyor. Ama sistemle işimi bitirip kapatırsam ve herhangi bir gün geri açarsam adaptörü algılamıyor, tekrar algılamasını istiyorsan sürücüyü yeniden kurmam gerekiyor.

Kendi orijinal sürücüsünü yüklersem de durum çok farklı değil. Bazen sorun olmuyor, bazen ise internete bağlı olduğum halde internete bağlı değilsiniz hatası çıkıyor.

Bu konuda ne yapabilirim?

Not: Windows tarafında adaptörü otomatik algıladığı için herhangi bir sürücü yüklü değil.

Sanırım sorunu hallettim. Galiba sorun voltaj.

Ben normalde hard diski 12v 1A bir adaptörle çalıştırıyordum genel itibari ile sistem yavaş değildi hızı iyiydi, ama bu adaptör cidden deli ediyordu. Elimde 250W bir PSU vardı onda 12v çıkış alarak hard diske bağladım, ne oldu dersiniz genel sistem stabilesi arttı. Hard disk bayağı sesli çalışıyordu sesi bayağı kesildi ve şaşırtıcı şekilde bu algılamama sorunu da gitti (en azından ben öyle düşünüyorum, kendi orijinal sürücü ile denedim).

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı