MacOS'a benzeyen PearOS hakkında düşünceleriniz?

Bana sorarsan PC'ye hacintosh kur bende bir zamanlar Linux'u Mac yapiyordum vaya indiriyordum ama bir zaman sonra siliyor bana gore guzel bir Linux'u guzel modifiye edebilirsim hardiskin varsa triple boot yapabilirsin Windows Arch ve Mac üçünüde öğrenmiş olursun ama once Windows sonra hacintosh yukleki OpenCore calissin en sonda Arch yukle derim boyle cakma Mac'lerle insan çok mutlu olamiyabiliyor.

@Bugra Karabudak her sistemin Hackintosh ile uyumu olmayabiliyor. Olsa bile kurmasi sikintili biraz.

Hiçbir sikintisi yok AMD işlemci ve NVIDIA ekran karti yoksa mukemmel olabilir benim sisteminde yuklu ve ben. Memnunum dedigim seyden.
Hiçbir sikintisi yok AMD işlemci ve NVIDIA ekran karti yoksa mukemmel olabilir benim sisteminde yuklu ve ben. Memnunum dedigim seyden.

Ama bu Config herkeste olmayabiliyor Intel işlemci ve AMD ekran kartin varsa gercek bir Mac'ten daha iyi bir performans alabilirsin.

Ama bu Config herkeste olmayabiliyor Intel işlemci ve AMD ekran kartin varsa gercek bir Mac'ten daha iyi bir performans alabilirsin.

Gercek Mac'lerde Intel HD grafik kullanilio tabii istersen AMD de kullanilir ama fiyat 30 bin TL'den fazla oluyor ama normal PC toplayinca 10 liraya her turlu daha yuksek bir configrasuonda toplayabilirsin.

Resmi bir GNU/Linux dagitimi mi var :d?

En basitinden Ubuntu var. Red Hat'in destegi olan Fedora gibi dagitimlarda sayilabilir.
Bir de resmi demekten kastim tam olarak o degildi. Arch gibi koklu dagitimlarin kolay kolay durdurulacagini sanmiyorum.
Bu dagitim logosundan da belli olacagi gibi, oylesine troll olarak cikarilmis. Yani uzun yillar desteginin devam edecegini dusunmuyorum.

Zaten dedigim gibi direkt onermek yanlis, cunku karsidaki kullanicinin sistemini bilmiyorsun.

Bir de Hackintosh imajlarina guvenemiyorum ben. Onu kurup, hesaplarima giris yapma konusunda suphe ediyorum. Upload eden kisinin amacini bilmiyorum sonucta.

En basitinden Ubuntu var. Red Hat'in destegi olan Fedora gibi dagitimlarda sayilabilir.
Bir de resmi demekten kastim tam olarak o değildi. Arch gibi koklu dagitimlarin kolay kolay durdurulacagini sanmiyorum.
Bu dagitim logosundan da belli olacagi gibi, oylesine troll olarak cikarilmis. Yani uzun yillar desteginin devam edecegini dusunmuyorum.

Zaten dedigim gibi direkt onermek yanlış, cunku karsidaki kullanicinin sistemini bilmiyorsun.

Bir de Hackintosh imajlarina guvenemiyorum ben. Onu kurup, hesaplarima giris yapma konusunda suphe ediyorum. Upload eden kisinin amacini bilmiyorum sonucta.

Guven kisminda sorun yok bir suru insan guveniyor ve yavanci bazi yayincilar ve bazi gubenligi herkesten fazla benimsemis insanlarda kuruyor yani hacintosh olayi trojan degil guvenilir bana sorarsan guvenilir olmasaydi bu kadar populerde olmazdi ve teknopattada olmazdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı