Macro kullanılırsa ban yenir mi?

Yasak ama maalesef Vanguard onu algılayabilecek kadar güçlü değil açık bir şekilde makro kullandığına dair video vs. olması lazım.
Garip öyle diyorsanız benimkini algıladı ve banladı ama ben valorantta makro açmamıştım discord için makrolarım vardı sanırım LOGİTECH G HUB'ı hile olarak algılıyor.

Yasak ama maalesef Vanguard onu algılayabilecek kadar güçlü değil açık bir şekilde makro kullandığına dair video vs. olması lazım.
Bloody'nin uygulamasını silince macrosu kalıyor o yüzden ban yemiyorum diye biliyorum sunucudan mı yerim kendisinden yoksa sunucudan mı bir de dragclick tüm mouselarında oluyor mu?

Bloody'nin uygulamasını silince macrosu kalıyor o yüzden ban yemiyorum diye biliyorum sunucudan mı yerim kendisinden yoksa sunucudan mı bir de dragclick tüm mouselarında oluyor mu?

Eac mouse i algılıyor zaten :D silmek işe yaramıyor diye biliyorum ekrana direk Bloody detected diye bir şey geliyor. Ama Rust'ta böyle tabii.

Logitech G300s kullanıyorum. Valorant, CSGO gibi oyunlarda sekmeme makrosunu kullandım. Uzun süredir de kullanıyorum. Normal de kullanmıyorum dereceli giriyoruz karşıya smurf geliyor. İçimizden geçiyor. Mecbur kullanmak zorunda kalıyorum.

Arkadaşımda G300 var ve bana dediğine göre G300s de hafıza varmış ilk önce programı kurup mousenin hafızasına aktardı sonra programı sildi ancak mousenin hafızasında kaldığı için makroyu kullanmaya devam etti 2 aydır vandal makrosu kullanıyor ban vs. yemedi.

Arkadaşımda G300 var ve bana dediğine göre G300s de hafıza varmış ilk önce programı kurup mousenin hafızasına aktardı sonra programı sildi ancak mousenin hafızasında kaldığı için makroyu kullanmaya devam etti 2 aydır vandal makrosu kullanıyor ban vs. yemedi.

G300s script ban yiyor (bazı oyunlarda) ve hafızası yoktur. Uygulamayı sildiğiniz zaman makroya elvada deyin.

Geri
Yukarı