Macro kullanılırsa ban yenir mi?

Valorant veya diğer rekabetci oyunlarda neden makro kullanıp diğer insanları rahatsız edeceksinizki? Kullanmayın daha çok zevk alırsınız.

Valorant veya diğer rekabetci oyunlarda neden makro kullanıp diğer insanları rahatsız edeceksinizki? Kullanmayın daha çok zevk alırsınız.
Valorant oyuncusuysanız ve dereceli maçta sırf eğlenmek için immortal elodan kızlara artislik yapmaya gelen 3 iq lar karşınıza gelip koşarak hs atarsa her türlü yolu denersiniz. :)

Ben Bloody almayı düşünüyorum tüm Bloody mouselarda dragclick oluyor mu bir de hangisini önerirsiniz ve aklıma bir soru takıldı oyunun kendisinden mi ban yiyoruz macro belli olunca sunucudan mı?
Makro kullanırsanız banko yiyorsunuz. Ve neden bu kadar hile açmaya meraklı bu insanlar anlamıyorum.

Valorant oyuncusuysanız ve dereceli maçta sırf eğlenmek için immortal elodan kızlara artislik yapmaya gelen 3 IQ'lar karşınıza gelip koşarak HS atarsa her türlü yolu denersiniz. :)

Üzücü olan ise onu sonraki zamanlarda algılayıp size ban atması ve 3 ay gibi bir süre oyundan uzak kalmak :(.
Bir halta yaramıyor zaten milletin sens ayarı ve DPI'si ile kullanmak zorunda kalıyorsun.

800 DPI üstü oynayamam hiçbir rekabetci oyunu.

Geri
Yukarı