Macro nasıl çalışır?

MertGURBUZ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, kullandığım mouse Bloody V7 ve kendi yazılımı olan Bloody7'yi kullanıyorum. Bugün bir abim sordu ve merak ettim. Araştırırken bir şey dikkatimi çekti, kullandığım mouse da macro yapmak istediğinizde tek bir tuşa tek bir macro atayabiliyorsunu. Logitech G G502 gibi gelişmiş bir mouse yazılımı olan bir mouse a tek bir dosya atarak o oyun için bütün silahların yazılmış macrolarını yükleyebiliyorsunuz. Bloody7 yazılımında tek tuşa tek macro atanırken Logitech için de aynı şey için geçerli mi yoksa oyunda kullandığımız silahın macrosunu otomatik olarak aktif mi ediyor? Bunu merak ettim ve şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oto aktif edeceğini sanmıyorum. Genelde bir tuşa makro atarsın ve o tuş senin "toggle" olur. Yani o tuşa bir kere basarsın ve aktif olur, diğer basışında ise deaktif olur mantığında yani.
Soruyu kısa şekilde, tekrar sorarsanız daha iyi yardımcı olabilirim. Sabah sabah okuduğumu anlayamadım, kb.

Oto aktif edeceğini sanmıyorum. Genelde bir tuşa makro atarsın ve o tuş senin "toggle" olur. Yani o tuşa bir kere basarsın ve aktif olur, diğer basışında ise deaktif olur mantığında yani.
Soruyu kısa şekilde, tekrar sorarsanız daha iyi yardımcı olabilirim. Sabah sabah okuduğumu anlayamadım, KB.

Aynı oyun farklı mauslara macro atılıyor ama Bloody marka mouse tek tuş ataması ile hangi silaha macro istiyorsan dosyadan o silahı seçip macro ayarlyorsun, Logitech mouse da ise aynı macro dosyasını yüklüyorsun ama izlediğim videolarda Logitech mouse hiç tuş ataması yapıldığını görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı