Macromedia Flash 8 ile yapılan oyun öğretmene gösterilmeli mi?

Heroxira1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, ben cumartesi günü İngilizce bir oyun yapımına başladım. Oyunun içinde 7. sınıfın Wild Life ünitesindeki kelimeleri görsel ve oyunlaştırma şeklinde anlattım fakat içinde birçok piksellenme, sahne hatası vs. bulunuyor. Bunları sonra hallederim dedim fakat belki vaktim olmayabilir. Bunları 1 günde yaptım. Sizce devam etmeli miyim? Bırakırsam bir süre sonra ünitenin üzerinden bayağı geçmiş olacak. Şu an 6. ünitedeyiz, 7. üniteye geçeceğiz, öyle düşünün. Sizce ne yapmalıyım?
Not: Macromedia Flash 8 hakkında numaraları olanlar belirtirse sevinirim :)

1615194583768.png

1615194600481.png

1615194634008.png

1615194668092.png

1615194685241.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence gösterilmemesi için bir sebep yok. Ayrıca tavsiyem, görüntü kalitesinden çok İngilizcenin düzgün kullanılmasına özen gösterin. Mesela "im" yerine "I'm" gibi. Öğretmeniniz İngilizceye daha çok önem verecektir.

Bence gösterilmemesi için bir sebep yok. Ayrıca tavsiyem, görüntü kalitesinden çok İngilizcenin düzgün kullanılmasına özen gösterin. Mesela "im" yerine "I'm" gibi. Öğretmeniniz İngilizceye daha çok önem verecektir.
I'm yazacaktım ama I'yı böyle gösterdiği için hiç hoşuma gitmedi, yazı fontunu değiştirip ''I''nın alttan ve üstten çizgili halini yazarsam güzel olabilir, teşekkürler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı